Sklep

Wybór łóżeczka niemowlęcego lub dziecięcego, kojca dla dziecka czy też innych mebli dla niemowląt to nie lada wyzwanie. Bardzo ważne, by produkty te były bezpieczne oraz funkcjonalne. W tej części sklepu przedstawiamy Wam nasze Bestsellery, najbardziej popularne wśród rodziców.

W Woodies® Safe Dreams ułatwimy Ci wybór, ponieważ wszystkie nasze drewniane łóżeczka niemowlęce i dziecięce poddawane są rygorystycznym testom wytrzymałościowym i posiadają atesty. Pozostaje tylko wybrać to najbardziej wymarzone łóżeczko!

Wśród dostępnych modeli łóżeczek dla niemowląt 120x60 cm i 140x70 cm oraz łóżeczek dziecięcych Junior każdy znajdzie coś dla siebie. W Woodies® Safe Dreams inspirujemy się stylem skandynawskim, który łączy w sobie cechy nam najbliższe – prostotę, styl i funkcjonalność, ale w ofercie sklepu meblowego dla niemowląt i dzieci znajdują się również łóżeczka modernistyczne, bajkowe, a nawet w stylu Hampton.

Jeżeli wśród propozycji Bestsellery nie wpadło Wam nic w oko to koniecznie poznajcie sie z wszystkimi modelami łóżeczek niemowlęcych i dziecięcych Woodies®

Rodzicu, sprawdź >> łóżeczka dziecięce komplet

1) łóżeczko dziecięce z materacem >

2) łóżeczko dziecięce z szufladą >

Bestsellery

W Woodies® projektujemy i produkujemy drewniane łóżeczka niemowlęce i dziecięce z myślą o zdrowiu oraz bezpieczeństwie. Sekcja Bestsellery zbiera w swej kategorii nasze najpopularniejsze produkty, cieszące się ogromnym zainteresowaniem ze względu na design oraz funkcjonalność. Certyfikowane meble dla niemowląt ze starannie wyselekcjonowanych partii drewna sosnowego, to wynik naszego 50...

W Woodies® projektujemy i produkujemy drewniane łóżeczka niemowlęce i dziecięce z myślą o zdrowiu oraz bezpieczeństwie. Sekcja Bestsellery zbiera w swej kategorii nasze najpopularniejsze produkty, cieszące się ogromnym zainteresowaniem ze względu na design oraz funkcjonalność.

Certyfikowane meble dla niemowląt ze starannie wyselekcjonowanych partii drewna sosnowego, to wynik naszego 50 -letniego doświadczenia meblarskiego, przekazywanego z pokolenia na pokolenie.

Meble dla niemowląt oraz dzieci, w tym łóżeczka niemowlęce, łóżka dziecięce, jak i przewijaki produkowane są przez nas wyłącznie w Polsce. W procesie produkcji stosujemy materiały, które spełniają surowe normy bezpieczeństwa i cechują się wysoką jakością.

W naszym asortymencie rodzice znajdą również najlepszej jakości produkty uzupełniające wyprawkę dla noworodka w tym wysokiej jakości materace do łóżeczka dla maluszka. W ofercie dostępne są również kolekcje składająca się z łóżeczka niemowlęcego 140 × 70 z szufladą oraz przewijakiem nakładanym lub wolnostojącym.

W asortymencie sklepu znajdują się również produkty polecane przez położne typy klin oraz pomocne tekstylia.

Wśród naszych nowości pojawiły się produkty niemowlęce typu, komoda z przewijakiem a obecnie projektowane są szafy jako uzupełnienie naszych serii.

Woodies® — niepowtarzalne wzornictwo ze starannie dopracowanymi detalami.

Dzięki naszej pasji tworzymy piękne i solidne drewniane meble dziecięce.

Piękny design naszych modeli jest doceniany przez specjalistów i rodziców, którzy zaufali nam jako ekspertowi w kwestii bezpiecznego snu.

Sklep dla dzieci Woodies® - ekspert od bezpiecznego snu w naturalnych drewnianych łóżeczkach, poleca:

Wyprawka dla noworodka, łóżka dziecięce, meble dla niemowląt oraz tekstylia polecane przez położne.

łóżeczko niemowlęce - łóżeczko dla dziewczynki jak i dla chłopca do nowoczesnego pokoiku dla niemowląt: Modern Cot

- łóżeczko dziecięce 2w1 - dla niemowląt i dla starszaków: łóżeczko Hampton Cot Bed

- komoda z przewijakiem:  komoda Smooth

- przewijak stojący: Classic Changer

- kojec dla dziecka: kojec drewniany PlayPan

- materac dla niemowlaka: materac do łóżeczka High Quality

- łóżeczko z szufladą

Rozwiń opis
Copyright 2018 Woodies
Design by: jakobsze.com
Realizacja Produkcja Kreatywna
poprawki i rozbudowa MTA