Przechowywanie - pokój niemowlaka z Woodies®. Nasze pociechy rosną i dorastają, dlatego meble niemowlęce i dziecięce Woodies® Safe Dreams, zaprojektowane są w taki sposób, aby mogły im służyć przez lata. Warto dobrze przemyśleć czego potrzebujemy, szuflady do łóżeczka niemowlęcego, szafy dziecięcej czy komody z przewijakiem. Bardzo ważne, by produkty te były bezpieczne oraz funkcjonalne.

Przy planowaniu pokoiku dla dziecka należy wziąć pod uwagę nie tylko gotowe aranżacje pokoików dziecięcych, ale i ergonomiczny systemy przechowywania ubrań, pościeli oraz zabawek. Dobrze jest zaplanować kupno szafy na ubranka dla niemowlak oraz komody, która pomieści wszystkie niezbędne akcesoria do pielęgnacji maluszka.

Przechowywanie - pokój niemowlaka.

Ważne, by posegregować ubranka oraz artykuły higieniczne tak, by dostęp do nich był wygodny i praktyczny. Przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na to, by całość była uporządkowana i gwarantowała swobodny, łatwy i szybki dostęp dla rodziców przy codziennej pielęgnacji maluszka. W przypadku braku miejsca na komodę nieodzowną pomocą okaże się wolnostojący przewijak dla niemowląt. Przewijak dla dzieci o takiej konstrukcji posiada półki, na których rodzice mogę ustawić wszystkie niezbędne produkty do pielęgnacji maluszka.

Meble dla dzieci i niemowląt w domu powinny ułatwiać codzienne obowiązki i sprzyjać spędzaniu wszystkich szczególnych chwil razem z dzieckiem.

Kupując tani zestaw mebli niemowlęcych, powinniśmy zwrócić uwagę na system bezpieczeństwa. Najlepiej wybierać meble dziecięce z atestami i certfikatami. Drewniane meble dziecięce powinny być wykonane z drewna I klasy, a farba wykonana do ich pomalowania musi być atestowana.

Meble dziecięce powinny posiadać zaokrąglone krawędzie, by chronić maluszka podczas raczkowania i nauki chodzenia.

Przechowywanie

Najwygodniejszym rozwiązaniem do pokoju niemowlaka będzie  ustawienie osobnej komody na ubranka oraz akcesoria. Do tak podstawowego mebla dla niemowląt można dostawić  dedykowaną komodę z przewijakiem lub przewijak wolnostojący z półkami na kosmetyki. Na ograniczonej przestrzeni sypialni rodziców niekoniecznie jednak bywa to możliwe. Alternatywnym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w przewijak,...

Najwygodniejszym rozwiązaniem do pokoju niemowlaka będzie  ustawienie osobnej komody na ubranka oraz akcesoria. Do tak podstawowego mebla dla niemowląt można dostawić  dedykowaną komodę z przewijakiem lub przewijak wolnostojący z półkami na kosmetyki. Na ograniczonej przestrzeni sypialni rodziców niekoniecznie jednak bywa to możliwe. Alternatywnym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w przewijak, który można położyć na łóżeczku niemowlęcym i wygospodarowanie miejsca na dziecięce ubrania w szafie rodziców lub zaopatrzyć się w model łóżeczka dziecięcego z szufladą.  Łóżeczko z komodą oraz przewijak to podstawowa wyprawka dla noworodka gdy dysponujemy pokojem dla niemowlak lub sporą sypialnią. Wraz z przyjściem na świat Maluszka przybędzie rodzicom sporo nowych tekstyli, które będą nieodzowne przy codziennej opiece. Pościel do łóżeczka, polecane przez położne klin czy wymienne prześcieradła do łóżeczek .

Szuflada do łóżeczka dziecięcego w późniejszym okresie rozwoju Maluszka idealnie sprawdzi i się jako skrzynia na zabawki. W pierwszych miesiącach życia pozwoli przechowywać otulacze, ochraniacze na materac do łóżeczka. Opcja szuflady często nie jest jednak wykorzystana przy  łóżeczkach turystycznych czy łóżeczkach dostawnych.  W sklepie dla dzieci Woodies rodzice mogą zakupić uniwersalną szuflada pasująca do łóżeczek niemowlęcych 120x60 i  łóżeczek dziecięcych 140x70.

Sklep dla dzieci Woodies® - ekspert od bezpiecznego snu w naturalnych drewnianych łóżeczkach, poleca:

Wyprawka dla noworodka, łóżka dziecięce, meble dla niemowląt oraz tekstylia polecane przez położne.

łóżeczko niemowlęce - łóżeczko dla dziewczynki jak i dla chłopca do nowoczesnego pokoiku dla niemowląt: Modern Cot

- łóżeczko dziecięce 2w1 - dla niemowląt i dla starszaków: łóżeczko Hampton Cot Bed

- komoda z przewijakiem:  komoda Smooth

- przewijak stojący: Classic Changer

- kojec dla dziecka: kojec drewniany PlayPan

- materac dla niemowlaka: materac do łóżeczka High Quality

- łóżeczko z szufladą

Rozwiń opis
Copyright 2018 Woodies
Design by: jakobsze.com
Realizacja Produkcja Kreatywna
poprawki i rozbudowa MTA