Sklep

Łóżeczka dla dzieci w stylu skandynawskim od Woodies Safe Dreams

Styl skandynawski to aktualnie jeden z najbardziej popularnych i pożądanych stylów w wystroju wnętrz. Wszyscy przecież kochamy mieszkania pełne naturalnego światła, bieli i dobrego designu. Łóżeczka dla dzieci w stylu skandynawskim będą bezpiecznym i ponadczasowym wyborem.

Myśląc o pokoiku dziecięcym, wiele osób uważa połączenie go ze stylem skandynawskim jako coś mało przytulnego. Nic bardziej mylnego! Wszystko zależy tak naprawdę od tego, jak wykończymy pokój naszego malucha – dekoracje i dodatki mają tutaj ogromne znaczenie.

Jak urządzić pokoik dla dziecka i wybrać łóżeczko dziecięce lub niemowlęce w stylu skandynawskim? >

Jak urządzić pokoik dla dziecka i wybrać łóżeczko dziecięce w stylu Boho?

” Te łóżeczka polskiej marki są hitem Instagrama. Wybrały je znane Mamy m.in …” >>  ELLE | GALA | VOGUE |

TV | Łóżeczka wykorzystywane w metamorfozach mieszkań! >  | DOMOWE REWOLUCJE | DOROTA WAS URZĄDZI | POLOWANIE NA MIESZKANIE |

Skandynawski

W asortymencie sklepu z meblami dla niemowląt i dzieci Woodies® możecie znaleźć również materace dziecięce do łóżeczek niemowlęcych oraz tekstylia typu klin, prześcieradła oraz serię do zadań specjalnych.
Nasze drewniane łóżeczka niemowlęce w rozmiarach 120×60 cm jako standard w cenie mają gryzaki na dłuższych bokach oraz trzy wyciągane...

W asortymencie sklepu z meblami dla niemowląt i dzieci Woodies® możecie znaleźć również materace dziecięce do łóżeczek niemowlęcych oraz tekstylia typu klin, prześcieradła oraz serię do zadań specjalnych.
Nasze drewniane łóżeczka niemowlęce w rozmiarach 120×60 cm jako standard w cenie mają gryzaki na dłuższych bokach oraz trzy wyciągane szczebelki. W sklepie niemowlęcym Woodies® znajdziecie do nich również boki półotwarte, które pozwolą przekształcić je za parę lat w tapczanik dla Waszego Maluszka.

Wśród oferty sklepu dla dzieci i niemowląt znajdują się również modele 2w1 dostosowane do materacy niemowlęcych i dziecięcych o wielkości 140×70 cm z opcją przekształcenia w wersję Junior.

Wśród dostępnych modeli każdy znajdzie coś dla siebie. Inspiruje nas skandynawski styl, który łączy w sobie cechy nam najbliższe – prostotę, styl i funkcjonalność, ale w ofercie sklepu znajdują się również łóżeczka modernistyczne, bajkowe, a nawet w stylu Hampton.

Rozwiń opis
Copyright 2018 Woodies
Design by: jakobsze.com
Realizacja Produkcja Kreatywna
poprawki i rozbudowa MTA