Łóżeczka dla dzieci w stylu boho od Woodies®

Łóżeczka dziecięce w stylu boho - styl boho to tak naprawdę mieszanka wielu kultur. Łączy ze sobą tradycję cyganerii z kulturą hipisowską, a także możemy zaobserwować w nim zapożyczenia orientalne i etniczne. Mimo, że na pozór łączy on wiele niepasujących do siebie elementów, to ostatecznie tworzy spójną i intrygującą całość. Łóżeczka dla dzieci w stylu boho będą bezpieczna baza do przyszłych jasnych aranżacji.

Styl boho kojarzy się przede wszystkim z bogatą paletą barw oraz fantazyjnością. Tworząc wnętrze w tym stylu, ważne jest, aby łączyć wzory, faktury, formy oraz etniczne nawiązania. W takim wnętrzu nie może również zabraknąć roślin oraz drewna.

Jak urządzić pokoik dla dziecka i wybrać łóżeczko dziecięce w stylu Boho?

”Te łóżeczka polskiej marki są hitem Instagrama. Wybrały je znane Mamy m.in …” >>  ELLE | GALA | VOGUE |

TV | Łóżeczka wykorzystywane w metamorfozach mieszkań! >  | DOMOWE REWOLUCJE | DOROTA WAS URZĄDZI | POLOWANIE NA MIESZKANIE |

Boho

W asortymencie sklepu z meblami dla niemowląt i dzieci Woodies® możecie znaleźć również materace dziecięce do łóżeczek niemowlęcych oraz tekstylia typu klin, prześcieradła oraz serię do zadań specjalnych.
Nasze drewniane łóżeczka niemowlęce w rozmiarach 120×60 cm jako standard w cenie mają gryzaki na dłuższych bokach oraz trzy wyciągane...

W asortymencie sklepu z meblami dla niemowląt i dzieci Woodies® możecie znaleźć również materace dziecięce do łóżeczek niemowlęcych oraz tekstylia typu klin, prześcieradła oraz serię do zadań specjalnych.
Nasze drewniane łóżeczka niemowlęce w rozmiarach 120×60 cm jako standard w cenie mają gryzaki na dłuższych bokach oraz trzy wyciągane szczebelki. W sklepie niemowlęcym Woodies® znajdziecie do nich również boki półotwarte, które pozwolą przekształcić je za parę lat w tapczanik dla Waszego Maluszka.

Wśród oferty sklepu dla dzieci i niemowląt znajdują się również modele 2w1 dostosowane do materacy niemowlęcych i dziecięcych o wielkości 140×70 cm z opcją przekształcenia w wersję Junior.

Wśród dostępnych modeli każdy znajdzie coś dla siebie. Inspiruje nas skandynawski styl, który łączy w sobie cechy nam najbliższe – prostotę, styl i funkcjonalność, ale w ofercie sklepu znajdują się również łóżeczka modernistyczne, bajkowe, a nawet w stylu Hampton.

Rozwiń opis
Copyright 2018 Woodies
Design by: jakobsze.com
Realizacja Produkcja Kreatywna
poprawki i rozbudowa MTA