Jeśli pragniesz uzyskać pokoik w stylu hygge, postaw na stonowane, przygaszone barwy i kolory ziemi. Dzięki nim pokoik dla dziecka będzie przytulny, a przebywanie w nim będzie miłym, kojącym doświadczeniem. We wnętrzach z nutą hygge dominują odcienie beżu, szarości i brązów. Oczywiście drobne kolorystyczne akcenty są także mile widziane – chodzi przecież o to, aby dom był taki, jaki chcemy, żeby był, a nie urządzony według trendów czy utartych schematów. W budowaniu harmonii unikajmy jednak odcieni krzykliwych, czy ostrych kontrastów oraz wszystkiego, co mogłoby nas rozpraszać. W hygge chodzi przecież o spokój, relaks i wyciszenie. O prostą niczym niezmąconą przestrzeń przyjazną dla oka (i duszy!).

Jak urządzić pokoik dla dziecka i wybrać łóżeczko dziecięce w stylu Hygge?

Hygge

W asortymencie sklepu z meblami dla niemowląt i dzieci Woodies® możecie znaleźć również materace dziecięce do łóżeczek niemowlęcych oraz tekstylia typu klin, prześcieradła oraz serię do zadań specjalnych.
Nasze drewniane łóżeczka niemowlęce w rozmiarach 120×60 cm jako standard w cenie mają gryzaki na dłuższych bokach oraz trzy wyciągane...

W asortymencie sklepu z meblami dla niemowląt i dzieci Woodies® możecie znaleźć również materace dziecięce do łóżeczek niemowlęcych oraz tekstylia typu klin, prześcieradła oraz serię do zadań specjalnych.
Nasze drewniane łóżeczka niemowlęce w rozmiarach 120×60 cm jako standard w cenie mają gryzaki na dłuższych bokach oraz trzy wyciągane szczebelki. W sklepie niemowlęcym Woodies® znajdziecie do nich również boki półotwarte, które pozwolą przekształcić je za parę lat w tapczanik dla Waszego Maluszka.

Wśród oferty sklepu dla dzieci i niemowląt znajdują się również modele 2w1 dostosowane do materacy niemowlęcych i dziecięcych o wielkości 140×70 cm z opcją przekształcenia w wersję Junior.

Wśród dostępnych modeli każdy znajdzie coś dla siebie. Inspiruje nas skandynawski styl, który łączy w sobie cechy nam najbliższe – prostotę, styl i funkcjonalność, ale w ofercie sklepu znajdują się również łóżeczka modernistyczne, bajkowe, a nawet w stylu Hampton.

Rozwiń opis
Copyright 2018 Woodies
Design by: jakobsze.com
Realizacja Produkcja Kreatywna
poprawki i rozbudowa MTA