Kojce

Kojec drewniany - sprawdź czy może Ci się przydać?

Dzieci bywają bardzo ruchliwe, dlatego zapewnienie im odpowiedniego miejsca do zabawy jest konieczne. Wsadzanie pociechy do łóżeczka niemowlęcego jest jednym z rozwiązań, ale przecież to przestrzeń do spania i dziecko nie powinno się przyzwyczajać do zabawy w miejscu, w którym śpi. W związku z tym bardzo przydatnym rozwiązaniem, które znajdzie zastosowanie w każdym domu, będzie kojec. Tutaj przede wszystkim należy uwzględnić możliwości naszego domu lub mieszkania. Kojec powinien być spory, aby dziecko miało się w nim swobodnie poruszać.

Zaletami takiego rozwiązania są oczywiście swoboda rodzica, jak i maluszka. Podczas codziennych obowiązków mama i tato mają przysłowiowe oko na swoją pociechę a dziecko, które uczy się wstawać, bezpieczne miejsce, które nie ogranicza mu reagowania na bodźce z otaczającego kojec świata. Maluszek w drewnianym kojcu ma możliwość poznawania otoczenia poprzez swobodne poruszanie się w pozycji raczkującej czy też stojącej. Zalecane płaskie szczebelki zastosowane w konstrukcji kojca Woodies® ułatwiają dziecku naukę wstawiania. Kojec dla dziecka można podbić filcowymi podkładkami, by swobodnej móc go przesunąć w dowolne miejsce w domu. Tak jak i w przypadku materacy do łóżeczek niemowlęcych, ważnym elementem będzie i w tym przypadku materac dla dziecka, który powinien dawać stabilne podparcie, pomagając tym samym utrzymać się maluszkowi w pozycji pionowej.

Kojce

Kojce

Sklep dla dzieci Woodies® - ekspert od bezpiecznego snu w naturalnych drewnianych łóżeczkach, poleca: Wyprawka dla noworodka, łóżka dziecięce, meble dla niemowląt oraz tekstylia polecane przez położne. łóżeczko niemowlęce - łóżeczko dla dziewczynki jak i dla chłopca do nowoczesnego pokoiku dla niemowląt: Modern Cot - łóżeczko dziecięce 2w1 -...

Kojce

Sklep dla dzieci Woodies® - ekspert od bezpiecznego snu w naturalnych drewnianych łóżeczkach, poleca:

Wyprawka dla noworodka, łóżka dziecięce, meble dla niemowląt oraz tekstylia polecane przez położne.

łóżeczko niemowlęce - łóżeczko dla dziewczynki jak i dla chłopca do nowoczesnego pokoiku dla niemowląt: Modern Cot

- łóżeczko dziecięce 2w1 - dla niemowląt i dla starszaków: łóżeczko Hampton Cot Bed

- komoda z przewijakiem:  komoda Smooth

- przewijak stojący: Classic Changer

- kojec dla dziecka: kojec drewniany PlayPan

- materac dla niemowlaka: materac do łóżeczka High Quality

- łóżeczko z szufladą

Rozwiń opis
Copyright 2018 Woodies
Design by: jakobsze.com
Realizacja Produkcja Kreatywna
poprawki i rozbudowa MTA