Sklep

Poduszka klin to dość popularny typ poduszki do łóżeczka niemowlęcego czy też dziecięcego. Klin do łóżeczka to specjalistycznie ukształtowana pianka poliuretanowa, w kształcie dość płaskiego trójkąta, który to wsuwamy pod materacyk niemowlęcy lub dziecięcy. Jego głównym zadaniem jest podniesienie przedniej części ciała niemowlęcia o niewielki kąt względem podłoża. Zasadniczo różni się ona od zwykłej poduszki tym, że ponosi wszystkie górne partie ciała, a nie samą główkę dziecka. Zwykłe poduszki powodują przyginanie brody do klatki piersiowej co nie jest wskazane.

Delikatnie uniesiona na klinie powyżej reszty ciała głowa dziecka, stabilne podparcie główki, szyi i pleców to prawidłowa pozycja leżąca podczas snu i wypoczynku, która ułatwia dziecku swobodne oddychanie. Poduszka typu klin do łóżeczek niemowlęcych umożliwia łatwe, stabilne i bezpieczne uzyskanie takiej pozycji.

Klin do łóżeczka niemowlęcego dodatkowo ogranicza możliwości ulewania lub zakrztuszenia się pokarmem u niemowlaka podczas snu. Przydaje się również u noworodków i niemowlaków mających objawy refluksu żołądkowo-przełykowego.

Klin do łóżeczka dziecięcego może być stosowany również w zapobieganiu wadom kręgosłupa szyjnego oraz w stanach pourazowych w odcinku szyjnym kręgosłupa. W okresie niemowlęcym zalecane jest umieszczenie poduszki pod materacem dziecięcym.

Poduszki klin

Wszystkie surowce wykorzystane do wyprodukowania klinu powinny być zbadane pod kątem braku substancji szkodliwych zgodnie z wymaganiami certyfikatu Standard 100 by OEKO-TEX® Wymagania Standard 100 by OEKO-TEX® ? To badanie tekstyli pod względem wymagań najbardziej rygorystycznej klasy, czyli klasy I przeznaczonej dla artykułów dla niemowląt i małych dzieci w wieku do 3...

Wszystkie surowce wykorzystane do wyprodukowania klinu powinny być zbadane pod kątem braku substancji szkodliwych zgodnie z wymaganiami certyfikatu Standard 100 by OEKO-TEX®

Wymagania Standard 100 by OEKO-TEX® ? To badanie tekstyli pod względem wymagań najbardziej rygorystycznej klasy, czyli klasy I przeznaczonej dla artykułów dla niemowląt i małych dzieci w wieku do 3 lat.

Sprawdź pozostałe tekstylia dla niemowląt!

 

Rozwiń opis
Copyright 2018 Woodies
Design by: jakobsze.com
Realizacja Produkcja Kreatywna
poprawki i rozbudowa MTA