Sklep

Urządzając pokoik dla dziecka w stylu urban jungle należy pamiętać, że we wnętrzu muszą królować naturalne akcenty. Inspiracje rodem z afrykańskiego lądu i życia zgodnego z naturą to jest to, co znajdziecie w aranżacjach w egzotycznym klimacie. Len, drewno w ciemnych kolorach, czy mosiądz to tylko niektóre z propozycji przy aranżacji. Łóżeczka dziecięce urban jungle to na pewno jednak naturalne akcenty! Urban Jungle to styl idealny dla osób kochających egzotykę w swoich czterech kątach, przez wielu uważany za styl dla odważnych. To też styl dla osób ceniących sobie namiastkę egzotycznej natury, pozwalającej odetchnąć w domowym zaciszu od betonowych centrów miast.

Jak urządzić pokoik dla dziecka i wybrać łóżeczko dziecięce lub niemowlęce w stylu Urban Jungle?>

Urban jungle

W asortymencie sklepu z meblami dla niemowląt i dzieci Woodies® możecie znaleźć również materace dziecięce do łóżeczek niemowlęcych oraz tekstylia typu klin, prześcieradła oraz serię do zadań specjalnych.
Nasze drewniane łóżeczka niemowlęce w rozmiarach 120×60 cm jako standard w cenie mają gryzaki na dłuższych bokach oraz trzy wyciągane...

W asortymencie sklepu z meblami dla niemowląt i dzieci Woodies® możecie znaleźć również materace dziecięce do łóżeczek niemowlęcych oraz tekstylia typu klin, prześcieradła oraz serię do zadań specjalnych.
Nasze drewniane łóżeczka niemowlęce w rozmiarach 120×60 cm jako standard w cenie mają gryzaki na dłuższych bokach oraz trzy wyciągane szczebelki. W sklepie niemowlęcym Woodies® znajdziecie do nich również boki półotwarte, które pozwolą przekształcić je za parę lat w tapczanik dla Waszego Maluszka.

Wśród oferty sklepu dla dzieci i niemowląt znajdują się również modele 2w1 dostosowane do materacy niemowlęcych i dziecięcych o wielkości 140×70 cm z opcją przekształcenia w wersję Junior.

Wśród dostępnych modeli każdy znajdzie coś dla siebie. Inspiruje nas skandynawski styl, który łączy w sobie cechy nam najbliższe – prostotę, styl i funkcjonalność, ale w ofercie sklepu znajdują się również łóżeczka modernistyczne, bajkowe, a nawet w stylu Hampton.

Rozwiń opis
Copyright 2018 Woodies
Design by: jakobsze.com
Realizacja Produkcja Kreatywna
poprawki i rozbudowa MTA