Łóżeczka dla dzieci w stylu duńskim od Woodies Safe Dreams

Od wielu lat na rynku wnętrzarskim króluje styl skandynawski, jednak nasza uwaga w ostatnim czasie coraz to bardziej skupiona jest na Danii. Kraj ten charakteryzuje celebrowanie drobnych przyjemności, co stanowi dla nich klucz do szczęścia. Duński termin „hygge” pochodzi od norweskiego słowa oznaczającego dobrostan, a stąd już prosta droga do szczęścia. Trudno jednak dokładnie przetłumaczyć termin na język polski – bardziej chodzi bowiem o nastrój, odczucie beztroski, intymności, spokoju i błogości. Stan hygge da się osiągnąć na różne sposoby, a najprościej w domowym zaciszu.

Łóżeczka dla dzieci w stylu duńskim

"Jak urządzić pokoik dla dziecka i wybrać łóżeczko dziecięce w stylu Hygge?"

” Te łóżeczka polskiej marki są hitem Instagrama. Wybrały je znane Mamy m.in …” >>  ELLE | GALA | VOGUE |

TV | Łóżeczka wykorzystywane w metamorfozach mieszkań! >  | DOMOWE REWOLUCJE | DOROTA WAS URZĄDZI | POLOWANIE NA MIESZKANIE |

Duński

W asortymencie sklepu z meblami dla niemowląt i dzieci Woodies® możecie znaleźć również materace dziecięce do łóżeczek niemowlęcych oraz tekstylia typu klin, prześcieradła oraz serię do zadań specjalnych.
Nasze drewniane łóżeczka niemowlęce w rozmiarach 120×60 cm jako standard w cenie mają gryzaki na dłuższych bokach oraz trzy wyciągane...

W asortymencie sklepu z meblami dla niemowląt i dzieci Woodies® możecie znaleźć również materace dziecięce do łóżeczek niemowlęcych oraz tekstylia typu klin, prześcieradła oraz serię do zadań specjalnych.
Nasze drewniane łóżeczka niemowlęce w rozmiarach 120×60 cm jako standard w cenie mają gryzaki na dłuższych bokach oraz trzy wyciągane szczebelki. W sklepie niemowlęcym Woodies® znajdziecie do nich również boki półotwarte, które pozwolą przekształcić je za parę lat w tapczanik dla Waszego Maluszka.

Wśród oferty sklepu dla dzieci i niemowląt znajdują się również modele 2w1 dostosowane do materacy niemowlęcych i dziecięcych o wielkości 140×70 cm z opcją przekształcenia w wersję Junior.

Wśród dostępnych modeli każdy znajdzie coś dla siebie. Inspiruje nas skandynawski styl, który łączy w sobie cechy nam najbliższe – prostotę, styl i funkcjonalność, ale w ofercie sklepu znajdują się również łóżeczka modernistyczne, bajkowe, a nawet w stylu Hampton.

Rozwiń opis
Copyright 2018 Woodies
Design by: jakobsze.com
Realizacja Produkcja Kreatywna
poprawki i rozbudowa MTA