90x40 cm to bardzo popularny rozmiar łóżeczka dla niemowląt. Wszystkie łóżeczka dostawne Woodies® posiadają atesty i certyfikaty. Rodzice w celu skompletowanie wyprawki dla noworodka, czy niemowlaka mogą z asortymentu sklepu dla niemowląt Woodies® dobrać dedykowany materac do łóżeczka.

Woodies® jako ekspert od drewnianych łóżeczek niemowlęcych i dziecięcych oraz od bezpiecznego snu oferuje również atestowane tekstylia niemowlęce. Kompletując wyprawkę dla niemowlaka, każda położna zaleca, by w pierwszych miesiącach życia maluszka korzystać z prześcieradła do łóżeczka i klina a pościel do łóżeczka zostawić na późnij. Na tym etapie wystarczy maluszkowi obcisły otulacz. W pierwszych miesiącach życia maluszka, gdy jest on mało ruchliwy, nie będzie potrzebny również ochraniacz, czy warkocz do łóżeczka.

Łóżeczko dostawne 90x40 cm Woodies® może z powodzeniem zastąpić popularne łóżeczka turystyczne lub pełnić funkcje jako dodatkowe łóżeczko dziecięce u dziadków lub w sypialni rodziców, czy w salonie.

Piękne, bezpieczne, łóżeczka Woodies® dla niemowląt stworzą bajkowy i niepowtarzalny pokój niemowlaka. Woodies® jako producent łóżeczek dziecięcych i niemowlęcych zapewnia klientom meble dla niemowląt wykonane z drewna sosnowego I klasy a do ich wykończenia stosuje tylko i wyłącznie atestowane, bezpieczne farby.

90 x 40 cm

Sklep dla dzieci Woodies® - ekspert od bezpiecznego snu w naturalnych drewnianych łóżeczkach, poleca: Wyprawka dla noworodka, łóżka dziecięce, meble dla niemowląt oraz tekstylia polecane przez położne. łóżeczko niemowlęce - łóżeczko dla dziewczynki jak i dla chłopca do nowoczesnego pokoiku dla niemowląt: Modern Cot - łóżeczko dziecięce 2w1 -...

Sklep dla dzieci Woodies® - ekspert od bezpiecznego snu w naturalnych drewnianych łóżeczkach, poleca:

Wyprawka dla noworodka, łóżka dziecięce, meble dla niemowląt oraz tekstylia polecane przez położne.

łóżeczko niemowlęce - łóżeczko dla dziewczynki jak i dla chłopca do nowoczesnego pokoiku dla niemowląt: Modern Cot

- łóżeczko dziecięce 2w1 - dla niemowląt i dla starszaków: łóżeczko Hampton Cot Bed

- komoda z przewijakiem:  komoda Smooth

- przewijak stojący: Classic Changer

- kojec dla dziecka: kojec drewniany PlayPan

- materac dla niemowlaka: materac do łóżeczka High Quality

- łóżeczko z szufladą

Rozwiń opis
Copyright 2018 Woodies
Design by: jakobsze.com
Realizacja Produkcja Kreatywna
poprawki i rozbudowa MTA