Mini łóżeczka dostawne dla niemowlaków, łóżeczka dla niemowląt Woodies® przeznaczone są do 7 miesiąca życia.

Niemowlęta w pierwszych miesiącach swojego życia reagują na najmniejsze bodźce w swoim otoczeniu, poznając je i ucząc się nowych rzeczy. Dlatego też bardzo ważne jest dla ich rozwoju, by zapewnić im jak najlepszy dostęp do niego.

Niezaprzeczalnie najlepszym rozwiązaniem będzie umieszczenie niemowlaka w bezpiecznym łóżeczku niemowlęcym, w którym spędzając do 19 h na dobę, powinien mieć jak najlepszą widoczność.

Dzięki zachowaniu odpowiedniej konstrukcji mebla niemowlę powinno móc reagować na dźwięki i obrazy zarówno z prawej, jak i z lewej strony, a nie tylko na ten nad nim, jak ma to miejsce w tradycyjnych koszach i kołyskach.

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom nasze Mini łóżeczka idealnie sprawdzą się w niewielkiej sypialni, można je ustawić z prawej, jak i z lewej strony łóżka rodziców. Ich rozmiar pozwoli ustawić je czy to w salonie, czy w łazience tak, by w trakcie codziennych obowiązkach rodzic mógł mieć maluszka w zasięgu wzroku.

Mini łóżeczka dostawne  Woodies® w rozmiarze 90x40 to idalene łóżeczka dla bliźniaków, można je łatwo przenosić do innych pomieszczeń, by uśpić jednego Maluszka, gdy drugi bryka w najlepsze.

Rodzice bez problemu wśród asortymentu sklepu dla niemowląt i dzieci Woodies® znajdą również materac do łóżeczka, atestowany i certyfikowany oraz inne meble dla niemowląt. Piękna i funkcjonalna wyprawka dla noworodka i niemowlaka powinna zawierać bezpieczny przewijak, wolnostojący lub w wersji komoda z przewijakiem.

W pierwszych miesiącach życia maluszka każda położna zaleca korzystanie tylko z atestowanego materaca do łóżeczka oraz prześcieradła do łóżeczek. Pościel do łóżeczek zalecana jest w późniejszym etapie.

Mini łóżeczka dostawne

Mini łóżeczka niemowlęce przeznaczone to doskonała alternatywa dla popularnych obecnie koszy Mojżesza. Kosze Mojżesza pomimo efektownego wyglądu sprawdzają się jednak maksymalnie do 3 miesiąca życia. W większości modeli występują w wersjach z zabudowanymi nie zaś z ażurowymi bokami. Tak konstrukcja w przeciwieństwie do polecanych przez ekspertów Woodies mini łóżeczek...

Mini łóżeczka niemowlęce przeznaczone to doskonała alternatywa dla popularnych obecnie koszy Mojżesza. Kosze Mojżesza pomimo efektownego wyglądu sprawdzają się jednak maksymalnie do 3 miesiąca życia. W większości modeli występują w wersjach z zabudowanymi nie zaś z ażurowymi bokami. Tak konstrukcja w przeciwieństwie do polecanych przez ekspertów Woodies mini łóżeczek niemowlęcych lub kołysek nie sprzyja rozwojowy naszego Maluszka. W przypadku gdy kosz Mojżesza posiada mocno splecioną strukturę uniemożliwia on Maluszkowi poznawanie świata poprzez możliwość skierowania wzroku tylko ku górze nie zaś na boki.

W ofercie Woodies Safe Dreams dostępne są trzy modele min łóżeczek:

Bedside Crib (Bestseller!)

Bedside Crib w kolorze ciepłego orzecha w ramach limitowanej kolekcji Vintage

Classic Crib w stylu rustykalnym

Dzięki swej ażurowej budowie łóżeczko dla niemowląt zapewnia idealną cyrkulację powietrza nawet i z czterech stron. Ta przewiewna atestowana konstrukcja gwarantuję rodzicom idealną widoczność Maluszka z drugiego końca sypialni czy salonu.

Dzięki swym niewielkim rozmiarom łóżeczko niemowlęce Woodies to gwarancja komfortu również dla rodziców i niezastąpiona pomoc dla Mam w pierwszych intensywnych miesiącach życia noworodka. Jego kompaktowy design umożliwia swobodne wstawienia mebla do nawet małej łazienki, by zabieganej Mamie dać chwilę wytchnienia pod prysznicem przy jednoczesnym nadzorowaniu badającego otoczenie niemowlaka. Maluch dzięki obcowaniu z odgłosami szumiącej wody czy suszarki bardzo szybko uczy się zasypiać w odgłosach otoczenia a rodzicom zapewnia komfort swobodnego krzątania się w zasięgu łóżeczka bez konieczności zważania na skrzypiącą podłogę i chodzenia na paluszkach.

Podsumowanie zalet mini łóżeczka vs kosz Mojżesza >> Infografika

Sklep dla dzieci Woodies® - ekspert od bezpiecznego snu w naturalnych drewnianych łóżeczkach, poleca:

Wyprawka dla noworodka, łóżka dziecięce, meble dla niemowląt oraz tekstylia polecane przez położne.

łóżeczko niemowlęce - łóżeczko dla dziewczynki jak i dla chłopca do nowoczesnego pokoiku dla niemowląt: Modern Cot

- łóżeczko dziecięce 2w1 - dla niemowląt i dla starszaków: łóżeczko Hampton Cot Bed

- komoda z przewijakiem:  komoda Smooth

- przewijak stojący: Classic Changer

- kojec dla dziecka: kojec drewniany PlayPan

- materac dla niemowlaka: materac do łóżeczka High Quality

- łóżeczko z szufladą

Rozwiń opis
Copyright 2018 Woodies
Design by: jakobsze.com
Realizacja Produkcja Kreatywna
poprawki i rozbudowa MTA