Sklep

Wszystkie nasze łóżeczka dziecięce i niemowlęce oraz materace dla dzieci poddawane są rygorystycznym testom wytrzymałościowym i posiadają atesty. Do naszych łóżeczek niemowlęcych i dziecięcych w rozmiarach 120x60 przewidzieliśmy liczne udogodnienia. Wraz z tymi modelami łóżeczek niemowlęcych możecie skompletować zestaw uzupełniony o bok otwarty typu Day Bed oraz kółeczka. Boki półotwarte do łóżeczek niemowlęcych i dziecięcych Woodies®, pozwolą przekształcić je za parę lat w tapczanik. Również do modeli Toddler przewidzieliśmy dodatkowe dłuższe boki, które zapobiegają wysunięciu się maluszka z łóżeczka Junior o rozmiarze 140x70.

Kółeczka przewidziane są tylko do wybranych modeli łóżeczek niemowlęcych i nie są przewidziane do niemowlęcych przewijaków wolnostojących ze względu bezpieczeństwa.

W naszym asortymencie możecie znaleźć również materace dziecięce do łóżeczek niemowlęcych oraz tekstylia typu klin, prześcieradła oraz serię do zadań specjalnych czy też kołdry. Nasze łóżeczka niemowlęce w rozmiarach 120x60 mają w standardzie gryzaki oraz trzy wyciągane szczebelki w cenie.

Woodies® Safe Dreams - ekpert od bezpiecznego snu

Elementy dodatkowe