Inne - tutaj znajdziesz nietypowe kolory łóżeczek i mebli dla dzieci. Daj się zainspirować!

Wyprawka dla noworodka w kolorze głębokiego antracytu czy mięty. Niepowtarzalne kolory mebli w pokoju Twojego dziecka.

Łóżeczka oraz przewijaki dla dzieci to meble spełniające najwyższe standardy wykonania. Niektóre kolekcje to coś więcej niż po prostu meble — to produkty tworzące niepowtarzalny klimat każdego pokoju dziecięcego.

Nowoczesne wzornictwo zestawione jest z modernistycznymi technologiami wykonania, dzięki czemu projekty kolekcji wydobędą nietuzinkowy urok z każdego wnętrza.

Wsór kolorów z kategorii "Inne niż wszystkie kolory łóżeczek" polecamy serię Stardust - unikalne kolory antracytu czy jasnego orzecha nadadzą wnętrzu niepowtarzalnego uroku.

” Te łóżeczka polskiej marki są hitem Instagrama. Wybrały je znane Mamy m.in …” >>  ELLE | GALA | VOGUE |

TV | Łóżeczka wykorzystywane w metamorfozach mieszkań! >  | DOMOWE REWOLUCJE | DOROTA WAS URZĄDZI | POLOWANIE NA MIESZKANIE |

Inne

W asortymencie sklepu z meblami dla niemowląt i dzieci Woodies® możecie znaleźć również materace dziecięce do łóżeczek niemowlęcych oraz tekstylia typu klin, prześcieradła oraz serię do zadań specjalnych.
Nasze drewniane łóżeczka niemowlęce w rozmiarach 120×60 cm jako standard w cenie mają gryzaki na dłuższych bokach oraz trzy wyciągane...

W asortymencie sklepu z meblami dla niemowląt i dzieci Woodies® możecie znaleźć również materace dziecięce do łóżeczek niemowlęcych oraz tekstylia typu klin, prześcieradła oraz serię do zadań specjalnych.
Nasze drewniane łóżeczka niemowlęce w rozmiarach 120×60 cm jako standard w cenie mają gryzaki na dłuższych bokach oraz trzy wyciągane szczebelki. W sklepie niemowlęcym Woodies® znajdziecie do nich również boki półotwarte, które pozwolą przekształcić je za parę lat w tapczanik dla Waszego Maluszka.

Wśród oferty sklepu dla dzieci i niemowląt znajdują się również modele 2w1 dostosowane do materacy niemowlęcych i dziecięcych o wielkości 140×70 cm z opcją przekształcenia w wersję Junior.

Wśród dostępnych modeli każdy znajdzie coś dla siebie. Inspiruje nas skandynawski styl, który łączy w sobie cechy nam najbliższe – prostotę, styl i funkcjonalność, ale w ofercie sklepu znajdują się również łóżeczka modernistyczne, bajkowe, a nawet w stylu Hampton.

Rozwiń opis
Copyright 2018 Woodies
Design by: jakobsze.com
Realizacja Produkcja Kreatywna
poprawki i rozbudowa MTA