Komody z przewijakami to kolejne bestsellery w ofercie sklepu dla dzieci i niemowląt Woodies® - projektujemy i produkujemy w Polsce. Posiadamy szeroki asortyment atestowanych mebli dla dzieci i niemowląt. W Woodies® Safe Dreams, jako eksperci od bezpiecznego snu ułatwimy Ci wybór, ponieważ wszystkie nasze łóżeczka niemowlęce oraz dziecięce poddawane są rygorystycznym testom wytrzymałościowym i posiadają atesty.

Komody z przewijakami to idealne uzupełnienie serii do których rodzice mogą dobrać szafy niemowlęce.

Meble dla niemowląt z serii Woodies® pięknie odmienią pokój niemowlaka. Do komód z przewijakami oraz szaf rodzice mogą dobrać dwa modele ze zgłoszonym wzorem patentowym Cot 120x60 oraz Cot Bed 140x70.

Kupując zestaw mebli niemowlęcych najlepiej wybierać meble dla dzieci z atestami i certyfikatami oraz z informacją o zastosowanych systemach bezpieczeństwa. Drewniane meble dziecięce powinny być wykonane z drewna I klasy, a farba wykonana do ich pomalowania musi być atestowana.

Komody i zestawy mebli niemowlęcych posiadają zaokrąglone krawędzie, by chronić maluszka podczas raczkowania i nauki chodzenia.

Komody z przewijakiem

Sklep dla dzieci Woodies® - ekspert od bezpiecznego snu w naturalnych drewnianych łóżeczkach, poleca: Wyprawka dla noworodka, łóżka dziecięce, meble dla niemowląt oraz tekstylia polecane przez położne. łóżeczko niemowlęce - łóżeczko dla dziewczynki jak i dla chłopca do nowoczesnego pokoiku dla niemowląt: Modern Cot - łóżeczko dziecięce 2w1 -...

Sklep dla dzieci Woodies® - ekspert od bezpiecznego snu w naturalnych drewnianych łóżeczkach, poleca:

Wyprawka dla noworodka, łóżka dziecięce, meble dla niemowląt oraz tekstylia polecane przez położne.

łóżeczko niemowlęce - łóżeczko dla dziewczynki jak i dla chłopca do nowoczesnego pokoiku dla niemowląt: Modern Cot

- łóżeczko dziecięce 2w1 - dla niemowląt i dla starszaków: łóżeczko Hampton Cot Bed

- komoda z przewijakiem:  komoda Smooth

- przewijak stojący: Classic Changer

- kojec dla dziecka: kojec drewniany PlayPan

- materac dla niemowlaka: materac do łóżeczka High Quality

- łóżeczko z szufladą

Rozwiń opis
Copyright 2018 Woodies
Design by: jakobsze.com
Realizacja Produkcja Kreatywna
poprawki i rozbudowa MTA