Łóżeczka dla dzieci w stylu hampton od Woodies®

Styl łączy w sobie elegancję i luksus, wykorzystuje przy tym neutralną kolorystykę nawiązującą do bliskości nadmorskich plaż.

Przytłumione kolory odcieni błękitu wody, piasku i bieli morskiej piany, naturalne materiały jak drewno, kamień, wiklina, trawa morska czy len, a także proste, klasyczne formy, miękkie linie, symetria, wszechobecne naturalne światło i przestrzeń.

Jeżeli szukasz inspiracji na elegancki a jednocześnie stonowany kącik z łóżeczkiem niemowlęcym z przewijakiem lub na cały pokoik dla dziecka, styl hampton z pewnością Cię zainspiruje.

Aranżacja w stylu hampton odznacza się stonowaną, czerpiącą z natury kolorystyką, bazą, dzięki której pomieszczenia wydają się przestronniejsze.

Dominujące kolory w aranżacji wnętrz to półmatowa lub matowa śnieżnobiała biel, różne odcienie niebieskiego, kolor piaskowy oraz naturalna barwa drewna. Cała kompozycja powinna mieć przytulny lub luksusowy charakter, w ciepłych lub chłodnych odcieniach, lecz kolory dodatków zależą już od naszych indywidualnych upodobań. Dzięki zastosowaniu jasnych barw i rezygnacji z ciężkich mocnych punktów fokalnych, jak np. kanapa w intensywnym kolorze, czy wyrazisty dywan, przestrzenie w tym stylu są jasne, przestronne, a wręcz otulające. Łóżeczko dziecięce i przewijak w kolorze półmatowej bieli idealnie wkomponuje się w powyższą bazę kolorystyczną.

Łóżeczka dla dzieci w stylu hampton:

Więcej szczegółów na temat stylu hampton znadzijesz na blogu >>

” Te łóżeczka polskiej marki są hitem Instagrama. Wybrały je znane Mamy m.in …” >>  ELLE | GALA | VOGUE |

TV | Łóżeczka wykorzystywane w metamorfozach mieszkań! >  | DOMOWE REWOLUCJE | DOROTA WAS URZĄDZI | POLOWANIE NA MIESZKANIE |

Hampton

6  cech  pokoiku dla dziecka w stylu hampton:

1. Rozbielone kolory — zgaszone, delikatne i przytłumione.  Idealnie komponujące się z grantem, szmaragdową zielenią czy czerwienią, uzupełnione grafitem. 2. Drewno — we wnętrzach w stylu hampton dominuje naturalne drewno - bielone lub brązowe.  Pojawia się nie tylko na podłodze czy w meblach,...

6  cech  pokoiku dla dziecka w stylu hampton:

1. Rozbielone kolory — zgaszone, delikatne i przytłumione.  Idealnie komponujące się z grantem, szmaragdową zielenią czy czerwienią, uzupełnione grafitem.

2. Drewno — we wnętrzach w stylu hampton dominuje naturalne drewno - bielone lub brązowe.  Pojawia się nie tylko na podłodze czy w meblach, lecz także na boazeriach czy sufitach pomieszczeń oraz jako zdobienia mebli.

Przewijak w kolorze naturalnego drewna >>

3. Naturalne materiały — naturalne tekstylia z lnu oraz wełny, ponadto elementy dekoracyjne wykonane z juty, wikliny czy trawy morskiej. Dodatki z wykorzystaniem szlachetnych materiałów takich jak rattan, marmur czy błyszczący mosiądz sprawiają, że aranżacja zachwyca nie tylko świeżością i elegancją, ale także ponadczasowością.

Granatowe łóżeczko niemowlęce z miedzianym szczebelkiem >>

4. Lekkość — zwiewność i lekkość uzyskana poprzez dominację odcieni świeżej bieil oraz ogrom naturalnego światła. Przestronność i ogrom powierzchni. Duże odsłonięte okna i otwarta przestrzeń pozwala wyeksponować przepiękne dodatki przy jednoczesnym zachowaniu umiaru.

Lekkie, ażurowe łóżeczko niemowlęce >>

5. Wygoda i relaks — obszerne i wygodne kanapy oraz fotele to najważniejsza część salonu. Dopełnieniem miękkości i otulenia są wszechobecne puszyste pledy i wielkie poduszki o urozmaiconych teksturach.  Wygodny fotel w pokoiku dziecięcym to jeden z ważniejszych elementów stanowiących o komforcie karmiących rodziców.

6. Dekoracje typowe dla stylu hampton — styl ten często odbierany jest jako styl marinistyczny. Opiera się on wprawdzie na naturalnych materiałach, a także motywach związanych z klimatem nadmorskim, nie należy jednak przesadzać w nim z nadużywaniem symboliki na wzór kajuty i statku.  Wielość zdobień z wykorzystaniem motywów bulajów, kotwic, warto zastąpić gustownymi starymi mapami w antyramach bądź konarem drzewa wyrzuconym przez morze. Przewiewna konstrukcja łóżeczka dziecięcego zapewni odpowiednią cyrkulację powietrza, warto jednak nie zagracać pokoiku maluszka zbędnymi dekoracjami, które gromadzą kurz i roztocza.

Rozwiń opis
Copyright 2018 Woodies
Design by: jakobsze.com
Realizacja Produkcja Kreatywna
poprawki i rozbudowa MTA