Płozy Woodies - przekształć łóżeczko w drewnianą kołyskę.

Kołyski, które są doskonałym miejscem do spania, zwłaszcza dla noworodka, cieszą się ogromnym powodzeniem. Jest to bardzo ciekawe nawiązanie do tradycji, które pozwala stworzyć przytulne wnętrze. Warto zwrócić uwagę na bezpieczeństwo i atesty przy wyborze kołyski konkretnego producenta. Jest mniejszych rozmiarów, niż tradycyjne łóżeczko, dzięki czemu łatwiej zmieści się w sypialni rodziców ale musi być bezpiecznym miejscem snu.

Płozy do mini łóżeczek | Kołyski

Drewniana kołyska

Drewniana kołyska to mebel najwyższej jakości, który po złożeniu zajmuje niewiele miejsca i z powodzeniem będzie służył też kolejnym pokoleniom. Nie zapomnij też o doborze odpowiedniego materaca oraz prześcieradła, które w znacznym stopniu odpowiadają za komfort i higieniczny sen Twojego maluszka. Wybierając funkcjonalny model...

Drewniana kołyska

Drewniana kołyska to mebel najwyższej jakości, który po złożeniu zajmuje niewiele miejsca i z powodzeniem będzie służył też kolejnym pokoleniom. Nie zapomnij też o doborze odpowiedniego materaca oraz prześcieradła, które w znacznym stopniu odpowiadają za komfort i higieniczny sen Twojego maluszka.

Wybierając funkcjonalny model kołyski przy kompletowaniu wyprawki dla niemowlaka można być pewnym, iż posłuży on rodzicom od pierwszych dni życia dziecka i zostanie z nimi przynajmniej na kilka miesięcy. Jaki model sprawdzi się najlepiej? Poniżej, kilka wskazówek.

Drewniana kołyska dla niemowlaka - zalety

Meble dziecięce muszą być praktyczne, a długość i szerokość dopasowane do pokoiku. Kołyska drewniana posłuży maluszkowi w wielu sytuacjach, jako niezależne łóżeczko czy dostawka do łóżka. Bez problemu można ją ustawić w każdym pomieszczeniu, by rodzić mógł zerkać na dziecko, gdy ono śpi, odpoczywa lub po prostu, gdy obserwuje otaczający je świat. Wiele noworodków uspokaja się, gdy jest delikatnie bujane, dlatego też jest to ogromna wygoda dla rodziców, gdyż nie muszą swojej pociechy cały czas nosić na rękach.

Kołyska dla niemowlak to idealna alternatywa dla łóżeczka dziecięcego

Od dawna kołyska drewniana dla dziecka stanowi alternatywę dla pierwszego łóżeczka, które uniemożliwia dostawienie go do łózka i współdzielenie go z dzieckiem. Wiele mam właśnie z tego powodu decyduje się na model kołyski, który bez problemu można dostawić do łóżka. Dzięki temu rodzice mają maleństwo zawsze przy sobie gdy znajduje się ono w swojej, bezpiecznej przestrzeni a mama cały czas może mieć je na oku i nie musi wstawać, gdy chce je np.: nakarmić.

Rozwiń opis
Copyright 2018 Woodies
Design by: jakobsze.com
Realizacja Produkcja Kreatywna
poprawki i rozbudowa MTA