Dzieci bywają bardzo ruchliwe, dlatego zapewnienie im odpowiedniego miejsca do zabawy jest konieczne np. atestowany, drewniany kojec 88x88 cm.

Wsadzanie pociechy do łóżeczka niemowlęcego jest jednym z rozwiązań, ale przecież to przestrzeń do spania i dziecko nie powinno się przyzwyczajać do zabawy w miejscu, w którym śpi. W związku z tym bardzo przydatnym rozwiązaniem, które znajdzie zastosowanie w każdym domu, będzie kojec. Tutaj przede wszystkim należy uwzględnić możliwości naszego domu lub mieszkania. Kojec powinien być spory, aby dziecko miało się w nim swobodnie poruszać.

Kojec 88x88 cm dla dziecka można podbić filcowymi podkładkami, by swobodnej móc go przesunąć w dowolne miejsce w domu. Tak jak i w przypadku materacy do łóżeczek niemowlęcych, ważnym elementem będzie i w tym przypadku materac dla dziecka, który powinien dawać stabilne podparcie, pomagając tym samym utrzymać się maluszkowi w pozycji pionowej.

88 x 88 cm

Sklep dla dzieci Woodies® - ekspert od bezpiecznego snu w naturalnych drewnianych łóżeczkach, poleca: Wyprawka dla noworodka, łóżka dziecięce, meble dla niemowląt oraz tekstylia polecane przez położne. łóżeczko niemowlęce - łóżeczko dla dziewczynki jak i dla chłopca do nowoczesnego pokoiku dla niemowląt: Modern Cot - łóżeczko dziecięce 2w1 -...

Sklep dla dzieci Woodies® - ekspert od bezpiecznego snu w naturalnych drewnianych łóżeczkach, poleca:

Wyprawka dla noworodka, łóżka dziecięce, meble dla niemowląt oraz tekstylia polecane przez położne.

łóżeczko niemowlęce - łóżeczko dla dziewczynki jak i dla chłopca do nowoczesnego pokoiku dla niemowląt: Modern Cot

- łóżeczko dziecięce 2w1 - dla niemowląt i dla starszaków: łóżeczko Hampton Cot Bed

- komoda z przewijakiem:  komoda Smooth

- przewijak stojący: Classic Changer

- kojec dla dziecka: kojec drewniany PlayPan

- materac dla niemowlaka: materac do łóżeczka High Quality

- łóżeczko z szufladą

Rozwiń opis
Copyright 2018 Woodies
Design by: jakobsze.com
Realizacja Produkcja Kreatywna
poprawki i rozbudowa MTA