Prezenty do zamówień

Unikatowe łóżeczka dziecięce

Projektujemy piękne i funkcjonalne meble dziecięce

Unikatowe łóżeczka dziecięce

Projektujemy piękne i funkcjonalne meble dziecięce

Nagradzane za design | Zgłoszone i zarejestrowane wzory przemysłowe

Nagradzane za design | Zgłoszone i zarejestrowane wzory przemysłowe

Certyfikaty potwierdzające zgodność z normami bezpieczeństwa

Certyfikaty potwierdzające zgodność z normami bezpieczeństwa

5 Modeli z pozytywną opinią Instytutu Matki i Dziecka

5 Modeli z pozytywną opinią Instytutu Matki i Dziecka

Pliki 3d dla architektów

Pliki 3d dla architektów

Wybierane przez popularnych projektantów przy metamorfozach wnętrz

Wybierane przez popularnych projektantów przy metamorfozach wnętrz

Łóżeczka w limitowanych edycjach Woodies(R) Limted edition

Łóżeczka w limitowanych edycjach Woodies(R) Limted edition

Zgłoszone wzory patentowe

Unikalne modele łóżeczek niemowlęcych zaprojektowane przez ekspertów Woodies® z myślą o stworzeniu niepowtarzalnych i bezpiecznych mebli dziecięcych

Projektanci mebli dla dzieci Woodies(R) skupiają się na analizie dotychczasowych rozwiązań proponowanych przez rynek meblarski. Badają adekwatność formy i konstrukcji mebli dziecięcych pod kątem wymagań użytkowych, funkcjonalnych i ergonomicznych. W produkcji mebli dla dzieci Polski producent Woodies(R) wykorzystuje jednolite drewno sosnowe pinus silvestris, która osiągnęła wiek między 80 a 100 lat. W przeciwieństwie do wielu producentów mebli, wilgotność wyselekcjonowanego drewna wykorzystanego do produkcji mebli Woodies(R) nie może przekraczać ok 10%. Bejce i i farby użyte do wykończenia mebli są całkowicie bezpieczne dla dziecka i posiadają świadectwa higieniczne Państwowego Zakładu Higieny oraz odpowiadają wymaganiom normy europejskiej EN71-3 1994.
Złożony proces projektowania oraz szerokie spektrum warsztatu architekta wnętrz od materiałoznawstwa po znajomości współczesnych światowych trendów w wyposażeniu wnętrz pozwala ekspertom Woodies(R) tworzyć doceniane w Polsce i w Europie formy. Obecnie produkty Woodies Safe Dreams można zakupić łącznie aż w 15 krajach. Wpływ wzornictwa na poprawę poziomu jakości życia jest jednym z kluczowych celów ekspertów Woodies(R) przy poszerzaniu asortymentu o nowe model łóżeczek dziecięcych i niemowlęcych.

Prasa | TV

Bestellery Woodies jako przykład łóżeczek dziecięcych z certyfikatami potwierdzającymi zgodność z normami bezpieczeństwa

Rodzicu! 1/3 produktów dla dzieci nie jest produkowana zgodnie z normami bezpieczeństwa

Woodies: Bezpieczeństwo przede wszystkim

VOGUE POLSKA

Prasa | TV

Bestellery Woodies jako przykład łóżeczek dziecięcych z certyfikatami potwierdzającymi zgodność z normami bezpieczeństwa

Rodzicu! 1/3 produktów dla dzieci nie jest produkowana zgodnie z normami bezpieczeństwa

Woodies: Bezpieczeństwo przede wszystkim

VOGUE POLSKA

Trendy 2020

Modne łóżeczka dziecięce i niemowlęce

Najnowsze światowe trendy w wzornictwie i meblarstwie w tym roku, jak i w poprzednim zdominowały wnętrze stylami zbliżającymi nas mocno do natury. Poznaj styl boho i styl urban jungle!
W tym roku, jak i w poprzednim wnętrza domów i mieszkań zostały zdominowane przez style zbliżające nas mocno do natury. Boho, Urban Jungle czy klasyczne już aranżacje w wydaniu rustykalnym, łączące w sobie elementy designu biofilnego. Pozwala on, na nawiązanie lub umocnienie więzi człowieka z przyrodą oraz poprawę jego samopoczucia w dobie ekstremalnie szybkiego rozwoju urbanistycznego, oraz technologicznego. Trend ten odnajdujemy również w modnych w tym roku kolorach wnętrz, nawiązujących do spalonej słońcem ziemi jak np. ciepły brąz, terakotowy pomarańczowy czy piaskowy beż. Wśród modnym kolorów 2020 znajdziemy również szmaragdową, miętowo-szarą czy oliwkową zieleń, czy kojarzony z wyglądem porannego nieba rozbielony, przybrudzony róż. Kolorem roku zaś według Instytutu Pantone, jest Classic Blue, głęboki odcień niebieskiego, który wpada w granat, kojarzący się z wieczornym niebem. Obok leśnej zieleni i granatu pojawia się nam również mocna antracytowa szarość. Biofilne wnętrze uzyskamy, wykorzystując zarówno do wykończenia, jak i dekoracji wyłącznie naturalne materiały jak rattan, wiklinę, drewno, bambusa, rafii, kamień czy metal. Idealnym przykładem modelu wpisującego się w taki nurt jest min. Łóżeczko niemowlęce Stardust Cot 120×60 Vintage | Woodies®Limited. Łóżeczko dziecięce w stylu boho, wykonane w 100% z drewna, wykończone bejcą w naturalnym ciepłym odcieniu orzecha, Zdobione eleganckim metalowym, miedzianym szczebelkiem. Meble modne w 2020 roku to meble o giętej linii i zaokrąglonych kantach, których wygląd inspirowany jest m.in. stylem art déco oraz aranżacjami z lat 70. XX wieku. W 2020 najlepsi producenci mebli i dodatków, co wiadomo po tegorocznych targach wnętrz i designu m.in. we Frankfurcie odchodzą od ostrych linii i kątów prostych. Popularnością cieszą się także meble gięte wykonane z drewna lub rattanu. Sprawdź model łóżeczka retro z limitowanej edycji: Łóżeczko niemowlęce Noble Cot Vintage 120×60, model retro z serii Vintage w naturalnym, ciepłym odcieniu drewna. Bestseller, wybrany został m.in. przez takie znane mamy jak Aleksandra Żuraw czy Ania Lewandowska. Ze względu na swoją popularność znalazł się wśród flagowych modeli przedstawionych premierowo w rzeczywistości rozszerzonej, (zobacz model 3D i jego funkcje w swoim salonie ). Jednym z najważniejszych trendów wnętrzarskich 2020 są metaliczne elementy i dodatki. Tapety w metaliczne wzory geometryczne inspirowane art deco lub okresem lat 50.-60. Metaliczny błysk pojawia się również w meblach. Nowoczesny model łóżeczka dziecięcego z serii Craft wykończone unikalnym kolorem antracytowym. Zdobione eleganckim metalowym, miedzianym szczebelkiem. Łóżeczko niemowlęce Stardust Cot 120×60 antracytowe | Woodies®Limited
PLIKI DLA ARCHITEKtów I PROJKETANtóW Wnętrz

Docenianie przez specjalistów i nagradzane łóżeczko Smooth Cot 120×60, zaprojektowane zostało głównie z myślą o bezpieczeństwie dziecka nie tylko wewnątrz, a również poza łóżeczkiem. Model ten zapoczątkował popularną, nowoczesną linię mebli dla dzieci Smooth. Dzięki obłym wykończeniom elementów serii Smooth, dziecko będzie mogło bezpiecznie raczkować w swoim pokoiku.

Seria Smooth to specjalny projekt Woodies(R), który stał się sumą wieloletniego doświadczenia i pasji projektantów Woodies (R) i jest odpowiedzią na rosnące wymagania naszych klientów. Klientów zarówna małych i dużych, ponieważ łóżeczko wyposażone jest w trzy poziomy ustawienia materaca zapewniając wygodę rodziców przy codziennej opiece nad nowym członkiem rodziny. Dzięki opcji wymiany trzech szczebelków dziecko może swobodnie wchodzić i wychodzić z łóżeczka gdy zaczyna naukę chodzenia. Seria Smooth został uzupełniona o bok typu Day Bed Smooth 120×60, który pozwala na transformację łóżeczka dziecięcego w tapczanik/kanapę i posłuży nawet do 3 roku życia dziecka, bez konieczności zmiany łóżka na większe.

Łóżeczko Smooth występuje również w wersji 140×70 2w1 i posiada opcję przekształcenia w pierwsze dorosłe łóżko dla dzieci – Junior.

WOODIES

Seria Smooth

Meble o obłych bokach oraz elegenackiej, nowoczesnej bryle | Zgłoszony wzór patentowy | Nagroda Rodziców 2017 |

WOODIES

Seria Craft

Miedź i 100% drewna I klasy połączone w lekką, ażurową formę | Trend 2020

Jednym z najważniejszych trendów wnętrzarskich 2020 są metaliczne elementy i dodatki. Tapety w metaliczne wzory geometryczne inspirowane art deco lub okresem lat 50.-60 jak również metaliczny błysk pojawiający się w meblach.

Model łóżeczka dziecięcego z serii Craft zdobiony miedzianymi elementami to propozycja idealna do nowoczesnych loftowych  czy minimalistycznych wnętrz ale również do wnętrz w stylu rustykalnym, retro czy glamour.

Stardust 120×60, Woodies(R) zaproponowało w kilku wersjach kolorystycznych. Jedno z łóżeczek wykończone został unikalnym półmatowym kolorem antracytowym nadając bryle nowoczesny, minimalistyczny charakter. Miedziany szczebelek oraz logo przepięknie podbijają głębie koloru, który z kolei nadaje kontrastowe tło i uwydatnia połysk metalowych elementów.

Model w tym wydaniu idealnie wkomponuje się w monochromatyczne wnętrza jako tzw. focal point, jak również w nowoczesne i  loftowe przestrzenie.

Stardust 120×60 vintage to wersja kolorystyczna łóżeczka w której naturalne drewno zostało wykończone bejca w kolorze ciepłego, jasnego orzecha. Ten przepiękny model idealnie wkomponuj się w naturalne, drewniane wnętrza w stylu rustykalnym jak  również  w ich wersję bieloną. Ciepły, naturlany odcień drewna sprawia, iż Stardust w tym wydaniu dopełni każde wnętrze w stylu boho czy urabn jungle. Jego lekka ażurowa forma idealnie przepuszcza światło nie obciążając wnętrza.

Łóżeczko Stardust 120×60 w wersji półmatowej bieli nada każdemu wnętrzu elegancki i świeżości. Błyszczące, miedziane elementy pozwolą wkomponować go również w przestrzeń glamour skupiając uwage każdego na jego lekką, ażurową bryłę.

WOODIES

Seria Vintage

Meble dziecięce w stylu retro - wykończone bejcą w kolorze jasnego drewna orzechowego | Bestseller 2020!

Łóżeczko niemowlęce Noble Cot vintage 120×60, to retro odsłona klasycznego wzoru w stylu francuskim Noble Cot 120×60 . Oba te model wzbogacone został o wyższy bok nawiązujący swym stylem do popularnych amerykańskich modeli łóżeczek niemowlęcych. Połączenie drewna I klasy z lekkimi płytami pozwolił stworzyć bezpieczne, stabilne ale za razem lekkie łóżeczko. Unikalny odcień bejcy w kolorze jasnego orzecha nadaje meblom z tej serii niepowtarzalnego sielskiego charakteru. Zarówno bryła łóżeczkach  jak i jej kolor idealnie wkomponują model w stylizacje retro, vintage ja również rustykalne czy uraban jungle jednoczęśnie wpasowując się w tegoroczne trendy wnętrzarskie. Meble modne w 2020 roku to meble o giętej linii i zaokrąglonych kantach, których wygląd inspirowany jest m.in. stylem art déco oraz aranżacjami z lat 70. XX wieku. W 2020 najlepsi producenci mebli i dodatków, co wiadomo po tegorocznych targach wnętrz i designu m.in. we Frankfurcie odchodzą od ostrych linii oraz kątów prostych.

To unikatowe łóżko dziecięce w stylu retro będzie ozdobą zarówno w minimalistycznych przestrzeniach jak i pomieszczeniach w stylu boho czy też awangardowych. Idealny wybór dla rodziców, którzy cenią sobie dobry smak, ponadczasowy styl ale i wpisanie się w obowiązując trendy.

Na uwagę zasługuje fakt, iż popularność tego modelu zaowocowała powstaniem jego wirtualnego wzoru w formie rozszerzonej rzeczywistości (AR). Hologram można wyświetlić przy pomocy smartfona i sprawdzić jak łóżeczko będzie prezentować się w salonie lub dziecięcym pokoju.

Do modelu można dobrać bok otwarty typu Day Bed, tak by powstał tapczanik. Decydując się na większą wersję 140×70  rodzic ma opcje przekształcenie wersji niemowlęcej  w pierwsze dorosłe łóżeczko typu Junior.

Dopracowane szczegóły | Bezpieczny sen

 • Brak ostrych krawędzi i narożników
 • Nakładki zabezpieczające boki zapobiegające ryzyku spożycia farby przez malucha w okresie ząbkowania
 • Wąskie szczebelki ułatwiające naukę wstawania
 • Płaskie szczebelki zwiększające wytrzymałość konstrukcji
 • Naturalne, sosnowe dno zapewniające idealną wentylację
 • Optymalna szerokość listew w dnie przedłużająca żywotność materaca
 • Dodatkowe zabezpiecznie boków i dna pod materac.
 • Rekomendowana przez UOKiK, bezpieczna odległość pomiędzy listwami w dnie łóżeczka.
 • Certyfikaty bezpiczeństwa
 • Materace dobrane do potrzeb Twojego dziecka
 • Opcja zdemontowania 3 szczebelków
 • Modele z nakładkami „gryzakami” oraz opcją zamontowania kółek
 • Wykonane z drewna sosnowego
 • Od 2 do 3 poziomów materaca
 • Wymienny bok pozwala na transformację w tapczanik
 • Modele z opcją przekształcenia łóżeczka w wersję Junior
 • Możliwość rozszerzenia łóżeczka o dodatkowe produkty z serii

Zobacz hologram | model 360 stopni w swoim salonie

Zobacz funkcje dla modeli:

120×60 | 140×70 2w1

Klasyczne łóżeczka o przewiewnej konstrukcji wykonanej z drewna sosnowego I klasy wykończone u szczytów unikatowymi grawerami. Poznaj naszą szczególna serię Engraved powstałą z zamiłowania do detalu! Proste, klasyczne formy wykończone eleganckimi, minimalistycznymi grawerami.

Motywy przewodnie zawarte w grawerach pozwolą nadać pokoikowi charakteru bajkowego czy leśnego nie dominując jednocześnie dosadnie przestrzeni nadmiarem elementów dekoracyjnych. Seria powstała z myślą o pięknych, minimalistycznych wnętrzach, które bazują na wyeksponowaniu niepowtarzalnych detali.

WOODIES

Seria “Engraved”

Seria łóżeczek o ażurowej konstrukcji zdobionej delikatymi grawerami

WOODIES

Seria Country

Meble w stylu rustykalnym w kolorze półmatowej bieli

Łóżeczko niemowlęce Country Cot 120×60, wyróżnione zostało tytułem „Wybór Rodziców 2016”. Proste, skandynawskie wzornictwo zapewnia uniwersalność w zastosowaniu dodatków aranżacyjnych. Charakterystyczne szczyty w formie pionowych białych desek wyróżniają łóżeczko niemowlęce Country Cot nadając mu rustykalny, przytulny charakter. Jeden z trzech najpopularniejszych modeli wybieranych przez rodziców.

WOODIES

Limitowana Edycja

| Unikalne detale i niepowtarzalne kolory | Poznaj limitowane serię unikalanych produktów Woodies®

Niepowtarzalne wzory i kolory czy oryginalne grawery oraz dopracowane detale. Poznaj limitowane modele łóżeczek dziecięcych i niemowlęcych marki Woodies® w unikatowych wydaniach.

Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka uzyskana dla modeli:

Classic Cot
Star Cot
Modern Cot
Modern Cot
Country Cot

Wzornictwo i jakość, które doceniają rodzice i specjaliści

Nagroda Rodziców 2017
Wybór Rodziców 2017
Wybór Rodziców 2018
Nagroda Dobra Marka 2020
Nagroda Polska Dobra Marka 2020
Katalogi lozeczek niemowlecych i dzieciecych Woodies Safe Dreams pokoik dla dzieci pokoik dzieciecy
Woodies®

Katalogi mebli Woodies®

Poznaj kolekcje mebli do pokoików niemowlęcych i dziecięcych Woodies® Safe Dreams.

Katalogi lozeczek niemowlecych i dzieciecych Woodies Safe Dreams pokoik dla dzieci pokoik dzieciecy 2
Woodies®

Katalogi łóżeczek

Poznaj modele łóżeczek niemowlęcych i dziecięcych Woodies® Safe Dreams.

Nie jesteś jeszcze gotowy by dokonać zakupu? Zostaw nam swój email a wyślemy Ci nasze aktualne zestawy wyprawkowe ze zniżką do 10%! Ten popup pojawi się tylko raz!