Szarość- łóżeczka dla dzieci w kolorze szarym

Wyprawka dla noworodka w odcieniu półmatowej szarości to bezpieczne rozwiązanie zarówno do pokoju dla dziewczynki jak i do pokoju dla chłopca.

Pomieszczenia w szarościach to nie tylko inspirowane estetyką poprzemysłowych magazynów loftowe surowe wnętrza, które zachwycają swoją oryginalnością, surowością, ekskluzywnym charakterem…

Minimalistyczne meble,  wszechobecność metalu, cegły oraz betonu, specyficzne dodatki rodem z opuszczonej fabryki są esencją stylu, który pokochali najbardziej wymagający esteci. Nie jest to jednak styl na jaki muszą zdecydować się rodzice wybierający szare łóżeczka dziecięce.

Poznaj nasze inspirację z meblami w szarości w roli głównej!

Szarość:

Star Cot 120x60

Stardust Cot 120x60

” Te łóżeczka polskiej marki są hitem Instagrama. Wybrały je znane Mamy m.in …” >>  ELLE | GALA | VOGUE |

TV | Łóżeczka wykorzystywane w metamorfozach mieszkań! >  | DOMOWE REWOLUCJE | DOROTA WAS URZĄDZI | POLOWANIE NA MIESZKANIE |

Szarość

W asortymencie sklepu z meblami dla niemowląt i dzieci Woodies® możecie znaleźć również materace dziecięce do łóżeczek niemowlęcych oraz tekstylia typu klin, prześcieradła oraz serię do zadań specjalnych.
Nasze drewniane łóżeczka niemowlęce w rozmiarach 120×60 cm jako standard w cenie mają gryzaki na dłuższych bokach oraz trzy wyciągane...

W asortymencie sklepu z meblami dla niemowląt i dzieci Woodies® możecie znaleźć również materace dziecięce do łóżeczek niemowlęcych oraz tekstylia typu klin, prześcieradła oraz serię do zadań specjalnych.
Nasze drewniane łóżeczka niemowlęce w rozmiarach 120×60 cm jako standard w cenie mają gryzaki na dłuższych bokach oraz trzy wyciągane szczebelki. W sklepie niemowlęcym Woodies® znajdziecie do nich również boki półotwarte, które pozwolą przekształcić je za parę lat w tapczanik dla Waszego Maluszka.

Wśród oferty sklepu dla dzieci i niemowląt znajdują się również modele 2w1 dostosowane do materacy niemowlęcych i dziecięcych o wielkości 140×70 cm z opcją przekształcenia w wersję Junior.

Wśród dostępnych modeli każdy znajdzie coś dla siebie. Inspiruje nas skandynawski styl, który łączy w sobie cechy nam najbliższe – prostotę, styl i funkcjonalność, ale w ofercie sklepu znajdują się również łóżeczka modernistyczne, bajkowe, a nawet w stylu Hampton.

Rozwiń opis
Copyright 2018 Woodies
Design by: jakobsze.com
Realizacja Produkcja Kreatywna
poprawki i rozbudowa MTA