Łóżeczka dla dzieci w stylu nowojorskim od Woodies®

Styl nowojorski to przestronne pomieszczenia wypełnione światłem. Wrażenie rozświetlenia i przestronności potęguje w tym stylu biały kolor dominujący na ścianach. Nawet jeśli projektanci sięgają po niejednokrotnie mocno wzorzyste tapety, o zdecydowanych, charakterystycznych deseniach, odwołanie do białej dużej powierzchni zawsze jest wyraźne. W towarzystwie tapet będzie to oczywiście sufit, czy lamperie, zwane angielskimi.

Sztukaterie czyli ozdobne listwy są nieodzowne w takim projekcie. Muszą zdobić zarówno linię połączenia ścian z sufitem, ścian z podłogą, jak również same ściany, właśnie w postaci wspomnianych już angielskich boazerii.

Łóżeczka dla dzieci w stylu nowojorskim pięknie współgrają w kontraście z parkietem w kolorze naturalnego drewna, ułożonym w deseń klasycznej jodełki lub jodełki francuskiej. Odwołań do francuskiej klasyki znajdziemy w stylu nowojorskim bardzo dużo. Jeżeli zdecydujemy się na dywan to zdecydowanie taki w geometryczne desenie, nawiązujące do kultury pop-art lub do stylu marokańskiego.

”Te łóżeczka polskiej marki są hitem Instagrama. Wybrały je znane Mamy m.in …” >>  ELLE | GALA | VOGUE |

TV | Łóżeczka wykorzystywane w metamorfozach mieszkań! >  | DOMOWE REWOLUCJE | DOROTA WAS URZĄDZI | POLOWANIE NA MIESZKANIE |

Nowojorski

W asortymencie sklepu z meblami dla niemowląt i dzieci Woodies® możecie znaleźć również materace dziecięce do łóżeczek niemowlęcych oraz tekstylia typu klin, prześcieradła oraz serię do zadań specjalnych.
Nasze drewniane łóżeczka niemowlęce w rozmiarach 120×60 cm jako standard w cenie mają gryzaki na dłuższych bokach oraz trzy wyciągane...

W asortymencie sklepu z meblami dla niemowląt i dzieci Woodies® możecie znaleźć również materace dziecięce do łóżeczek niemowlęcych oraz tekstylia typu klin, prześcieradła oraz serię do zadań specjalnych.
Nasze drewniane łóżeczka niemowlęce w rozmiarach 120×60 cm jako standard w cenie mają gryzaki na dłuższych bokach oraz trzy wyciągane szczebelki. W sklepie niemowlęcym Woodies® znajdziecie do nich również boki półotwarte, które pozwolą przekształcić je za parę lat w tapczanik dla Waszego Maluszka.

Wśród oferty sklepu dla dzieci i niemowląt znajdują się również modele 2w1 dostosowane do materacy niemowlęcych i dziecięcych o wielkości 140×70 cm z opcją przekształcenia w wersję Junior.

Wśród dostępnych modeli każdy znajdzie coś dla siebie. Inspiruje nas skandynawski styl, który łączy w sobie cechy nam najbliższe – prostotę, styl i funkcjonalność, ale w ofercie sklepu znajdują się również łóżeczka modernistyczne, bajkowe, a nawet w stylu Hampton.

Rozwiń opis
Copyright 2018 Woodies
Design by: jakobsze.com
Realizacja Produkcja Kreatywna
poprawki i rozbudowa MTA