Sklep

Przewijaki dla niemowląt

Przewijak niemowlęcy Woodies® to jedno z akcesoriów ułatwiających rodzicom życie. Noworodek jest przewijany zwykle kilkanaście razy dziennie. Na rynku znaleźć możemy różne rodzaje, przewijaki, na łóżeczko, na komodę czy też wolnostojące. Przewijanie stanowi jedną z głównych, codziennych czynności w pielęgnacji niemowlaka, dlatego też wygodny przewijak znacznie usprawnia rodzicom codzienne funkcjonowanie.

Zdecydowanie zaleca się wygospodarowanie do tego przestrzeni, która będzie jednocześnie bezpieczna dla maluszka, a zarazem łatwa do utrzymania w czystości i wygodna dla rodziców.

Bezpieczne, wyprofilowane i podwyższone boki w przewijakach oraz mataracach dla niemowląt dedykowanych do przewijaków czy to wolnostojących, czy nastawnych to gwarancja bezpieczeństwa maluszka i spokój rodzica podczas codziennej pielęgnacji dziecka.

Wybierając przewijak powinniśmy zwrócić uwagę czy jest w nie wyposażony oraz, czy producent posiada na nie wszelkie potrzebne certyfikaty i atesty bezpieczeństwa.

Przewijaki na łóżeczko niemowlęce są rozwiązaniem korzystnym w dużej mierze ze względu na swoją cenę i często wybierane przez rodziców. To koszt rzędu kilkudziesięciu złotych. Przewijaki wolnostojące są wygodne dla stojącej mamy lub taty, którzy nie muszą się pochylać.

Łóżeczko z przewijakiem nakładanym zajmuje niewiele miejsca, a więc to idealna opcja do małych mieszkań i mniejszych pomieszczeń, w którym nie zmieści się komoda z przewijakiem.

Im mniejsze dziecko, tym częściej przy przewijaniu zdarzają się niespodzianki ze zmoczeniem ubranka, ubrania mamy, a czasem nawet łóżka, koca czy pościeli, na której leży dziecko. Właśnie dlatego warto zaopatrzyć się w przewijak wraz z odpowiednim materacem wyposażonym z cześć wodoodporną.

Sklep dziecięcy Woodies® oferuje atestowane meble dla niemowląt marki Woodies® Safe Dreams, producenta drewnianych zestawów mebli dziecięcych. Gdy już rodzice wybiorą łóżeczko z przewijakiem lub łóżeczko niemowlęce i przewijak stojącym, pozostaje pytanie jaki materac dla noworodka? Materac gryka- kokos czy tradycyjny? Wyprawka dla noworodka to nie lada wyzwanie, gdyż powinna być nie tylko piękna i stworzyć przytulną aranżację pokoju dziecięcego, ale i bezpieczną.

Sklep dla dzieci Woodies® stara się w swojej ofercie poza bardzo popularnymi rozwiązaniami typu komoda z przewijakiem pomóc zagospodarować również mały pokój dziecięcy. Woodies® jako producent i ekspert od drewnianych łóżeczek i bezpiecznego snu posiada w ofercie tylko i wyłącznie atestowane meble niemowlęce.

Przewijaki

Przewijaki dla noworodków

Przewijanie maluszka to jedna z najczęściej wykonywanych przez rodziców z czynności. Jeżeli chodzi o przewijak niemowlęcy, producenci oferują rodzicom kilka sprawdzonych modeli. Najbardziej popularny przewijak dla niemowląt to ten w formie nakładki na łóżeczko dziecięce 140x70 lub łóżeczko niemowlęce 120x60. Preferowany przez rodziców, którzy cenią sobie oszczędność miejsca...

Przewijaki dla noworodków

Przewijanie maluszka to jedna z najczęściej wykonywanych przez rodziców z czynności. Jeżeli chodzi o przewijak niemowlęcy, producenci oferują rodzicom kilka sprawdzonych modeli.

Najbardziej popularny przewijak dla niemowląt to ten w formie nakładki na łóżeczko dziecięce 140x70 lub łóżeczko niemowlęce 120x60. Preferowany przez rodziców, którzy cenią sobie oszczędność miejsca lub przez osoby ograniczone metrażem. Używając nakładki na łóżeczko dziecięce czy też niemowlęce, mogą oni zaraz po skończonym przewijaniu zdemontować ją i cieszyć się wolną przestrzenią. Taki przewijak dostępny jest w formie sztywnej konstrukcji obitej ceratą wodoodporną lub w formie drewnianej konstrukcji z miejscem na matercyk piankowy. Produkowane najczęściej w wymiarach 70x50cm i 80x50cm nakładki są kompatybilne z standardowej wielkości łóżeczkami dziecięcymi. Specjalny kształt oraz mocowania przewijaka chroni maluszka przed upadkiem. Jest to rozwiązanie idealne dla rodzin, które nie planują przeznaczyć zbyt dużej sumy na przewijak dla niemowląt - tani ale i bezpieczny przewijak.

Przewijak naścienny

Model przewijaka również  często wybieranego przez rodziny, które za wszelką cenę chcą zaoszczędzić na przestrzeni mieszkania i jednocześnie zapewnić sobie oraz maluszkowi komfort podczas przewijania. Przewijak wyposażony jest w półeczki na niezbędne drobiazgi, oraz specjalny mechanizm umożliwiający szybkie złożenie przewijaka po skończonej czynności.

Przewijka wolnostojący

Najbardziej popularnym wyborem jest przewijak wolnostojący, który pełni jednocześnie funkcję oparty regału. Najczęściej występuje on jako stół do przewijania i jest to bardzo dobre rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą mieć wszystko pod ręką, w jednym miejscu. Taki przewijak jest najczęściej wyposażony w różnego rodzaju półki, na których można trzymać wszelkie niezbędne przedmioty czy kosmetyki do pielęgnacji. Skraca to czas i nakład pracy włożony w przewijanie dziecka.  Dla rodzin, które mogą poświęcić odrobinę miejsca w domu, tego typu rozwiązanie jest jak najbardziej wskazane. Kiedy przestanie być potrzebny, może spełniać również inny role, więc jest to praktyczny zakup.

Komody z przewijakiem

Dla rodzin, które są gotowe na nieco większy wydatek i zależy im na wielofunkcyjności, idealnym wyjściem jest kupno komody z przewijakiem. Jest to, bez wątpienia, zakup kosztowny, ale jednocześnie wart swojej ceny. Kupując taką komodę, rodzice zapewniają sobie piękny, solidnie wykonany mebel, który jest wyposażony w dużą liczbę półek i szuflad na niezbędne przedmioty, oraz w przewijak z najwyższej półki. Warto wspomnieć, że tego typu komody, kiedy przestają być potrzebne do przewijania, zamieniają się w zwykły mebel po prostym demontażu przewijaka.

Wanienki i przewijaki

Na rynku obecne są również wszelkiego rodzaju zestawy z przewijakiem, które są wyposażone na przykład w wanienkę. Umożliwia to szybkie ubranie dziecka zaraz po umyciu go. Są one często wybierane przez rodziny, które planują podróżować z dzieckiem, gdyż takie zestawy zawierają również łóżeczka turystyczne.

Rozwiń opis
Copyright 2018 Woodies
Design by: jakobsze.com
Realizacja Produkcja Kreatywna
poprawki i rozbudowa MTA