Sklep

Nasze atestowane łóżeczka niemowlęce 140x70 cm 2w1 dostosowane są do materacy o długości 140 cm i szerokości 70 cm. Tak zaprojektowane meble dla niemowląt to nowoczesne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie funkcjonalność. Nowoczesny design i bezpieczna konstrukcja to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie do pokoju nowego członka rodziny. Łóżka dziecięce 2w1 Woodies® Safe Dreams zapewniają możliwość przekształcenia z wersji niemowlęcej w dziecięce łóżko typu junior czyli łóżko dla 3 latka.

W cenie łóżeczka dla niemowląt Woodies® oferujemy trzy wyciągane szczebelki, dwa lub trzy poziomy ustawienia materaca oraz w wybranych modelach gryzaki na ząbkowanie.

Do łóżeczka dla dziecka 2w1 rodzice mogą kupić również dedykowany atestowany materac dla niemowlaka w rozmiarze 140x70.

W Woodies®  można skompletować zestaw mebli dziecięcych dobierając komodę z przewijakiem. Łóżeczko z szufladą sprawdzi się idealnie do mniejszych pomieszczeń i małych pokoików.

Łóżeczko z szufladą, jak i komoda bardzo dobrze pomieszczą pościel, klin oraz prześcieradło do łóżeczka czy też ochraniacz do łóżeczka.

Meble dla niemowląt Woodies® można uzupełnić o atestowane materace do łóżeczka i wysokiej jakości tekstylia niemowlęce. Podstawą wyprawki dla noworodka jest przewijak, który warto wyposażyć w bezpieczny materac dla niemowlaka.

Drewniane łóżeczko 140x70, jak również pozostałe łóżeczka niemowlęce z wyposażeniem Woodies® to doskonałe rozwiązanie jako łóżeczka dla bliźniaków oraz dla trzylatków, ponieważ rosną one razem z maluszkiem i nie zabierają dużo miejsca.

__

Woodies®- ekspert od bezpiecznego snu

140 x 70 cm | 2w1

GALA.PL:"Te łóżeczka dziecięce polskiej marki są hitem Instagrama. Wybrały je m.in. Anna Lewandowska i Ola Żuraw"
Modele 2w1, które przekształcają się w pierwsze dorosłe łóżeczko | Nie wymagają dodatkowej barierki!
Dlaczego Woodies?
Do modeli 140x70 eksperci Woodies polecają materac z pianką HR > High Quality

Łóżeczka dziecięce i niemowlęce występują w kilku wariantach. Najpopularniejsze wielkości łóżeczek to 120x60 cm i opcje 2w1 w rozmiarze 140x70 cm oraz wersje mini czyli 90x40. Łóżeczka dziecięce dla niemowląt o wymiarach 120x60 cm będą służyły maleństwu do mniej więcej trzeciego roku życia, natomiast te o wymiarach 140x70 cm...

Łóżeczka dziecięce i niemowlęce występują w kilku wariantach. Najpopularniejsze wielkości łóżeczek to 120x60 cm i opcje 2w1 w rozmiarze 140x70 cm oraz wersje mini czyli 90x40. Łóżeczka dziecięce dla niemowląt o wymiarach 120x60 cm będą służyły maleństwu do mniej więcej trzeciego roku życia, natomiast te o wymiarach 140x70 cm można z czasem przekształcić w łóżeczko dla starszaka pod warunkiem że nasz maluszek nie rokuje na nową gwiazdę koszykówki. W takim łóżeczku dziecięcym pociecha będzie mogła spać co najmniej do piątego roku życia lub nawet do siódmego.

Bardzo popularne jest łóżeczko dziecięce z opcją szuflady, w której to można przechowywać najbardziej potrzebne akcesoria niemowlęce, a w późniejszym okresie służy ona za skrzynię na zabawki dla maluszka. Popularne są również łóżeczka z opuszczanym bokiem, z pojemnikiem oraz z przewijakiem. Większość modeli łóżeczek posiada funkcję regulacji położenia dna.

 

Sklep dla dzieci Woodies® - ekspert od bezpiecznego snu w naturalnych drewnianych łóżeczkach, poleca:

Wyprawka dla noworodka, łóżka dziecięce, meble dla niemowląt oraz tekstylia polecane przez położne.

łóżeczko niemowlęce - łóżeczko dla dziewczynki jak i dla chłopca do nowoczesnego pokoiku dla niemowląt: Modern Cot

- łóżeczko dziecięce 2w1 - dla niemowląt i dla starszaków: łóżeczko Hampton Cot Bed

- komoda z przewijakiem:  komoda Smooth

- przewijak stojący: Classic Changer

- kojec dla dziecka: kojec drewniany PlayPan

- materac dla niemowlaka: materac do łóżeczka High Quality

- łóżeczko z szufladą

Rozwiń opis
Copyright 2018 Woodies
Design by: jakobsze.com
Realizacja Produkcja Kreatywna
poprawki i rozbudowa MTA