AR | 360°

Zapraszamy do zapoznania się z flagowymi modelami Woodies w technologi AR i obejrzenia mebli w opcji 3D

Modele AR umożliwiają wizualizację funkcjonalności takich jak trzy wyciągane szczebelki, trzy pozycje materaca czy opcja skompletowania modelu wraz z szufladą.

Lista modeli telefonów obsługujących technologię AR > sprawdź

infografika-ar AR | 360°

TV | Press

ELLE

“Nowoczesny polski design, zgłoszone wzory patentowe i hologramy łóżeczek. Te piękne łóżeczka niemowlęce posiadają znane instamamy – Anna Lewandowska, Maffashion i Sylwia Przybysz”

Noble Cot 120x60 | kolor vintage
Model z limitowanej edycji w kolorze jasnego orzecha. Zobacz wizualizacje z dwoma poziomami materaca oraz trzema wyciąganymi szczebelkami. Model posiada w standardzie "gryzak" na jednym z boków.
Star Cot 120×60
Zobacz wizualizacje z trzema poziomami materaca oraz trzema wyciąganymi szczebelkami. Model posiada w standardzie "gryzaki" na dłuższych bokach. Można uzupełnić go o szufladę z przykryciem na kółkach.
Hampton Cot Bed 140×70
Zobacz wizualizacje z trzema poziomami materaca oraz trzema wyciąganymi szczebelkami. Model posiada w standardzie "gryzaki" na dłuższych bokach. Można uzupełnić go o szufladę z przykryciem na kółkach. Model 2w1 - opcja przekształcenia w wersję Junior.

Nie jesteś jeszcze gotowy by dokonać zakupu? Zostaw nam swój email a wyślemy Ci nasze aktualne zestawy wyprawkowe ze zniżką do 10%! Ten popup pojawi się tylko raz!