Prezenty do zamówień

Domówienie do istniejącego zamówienia

Za chwilę Twoje zamówienie zostanie przygotowane do wysyłki. Na tym etapie możesz jeszcze dodać do swojego zamówienia inne produkty, w ramach jednego kosztu przesyłki 📦 i odebrać dodatkowe prezenty!

Co możesz jeszcze potrzebować?

np. bezpieczny materac i codzienny ochraniacz. Resztę propozycji zamieściliśmy na dole strony.

Sprawdź jak to zrobić:

1. Stwórz nowe zamówienie, w uwagach wpisując “Uzupełnienie do zamówienia numer xxxxx (tutaj podać numer pierwotnego zamówienia)”.

2. Jako formę płatności wybierz opcję “PRZELEW BANKOWY” (NIE PRZELEWY24) i wykonaj przelew na kwotę zamówionych produktów, odliczając 26,80 zł za przesyłkę.

3. W tytule przelewu wpisz „Przelew za zamówienie (tutaj numer nowego zamówienia)”.

4. Potwierdzenie przelewu wyślij na adres [email protected].

Drewniane, atestowane łóżeczka niemowlęce i dziecięce oraz certyfikowane tekstylia najwyższej jakości od Woodies Safe Dreams. Projektujemy i produkujemy bezpieczne, piękne i niezbędne rzeczy do wyprawki dla noworodków. W naszej ofercie znajdziecie łóżeczka i materace dla niemowlaków jak i łóżeczka dla starszych maluchów czyli łóżka dziecięce dla trzylatków.

Nie jesteś jeszcze gotowy by dokonać zakupu? Zostaw nam swój email a wyślemy Ci nasze aktualne zestawy wyprawkowe ze zniżką do 10%! Ten popup pojawi się tylko raz!