Prezenty do zamówień

Blog

Wyprawka dla noworodka do 2300 zł

11.09.2019

Wyprawka dla niemowlaka to nieodłączny element przygotowania do szpitala. W jej skład wchodzi najczęściej łóżeczko dziecięce, przewijak i materac do łóżeczka. Wyprawka dla noworodka do 2300 zł – stwórz pokoik marzeń dla swojego maluszka!

ŁÓŻECZKO DZIECIĘCE I NIEMOWLĘCE
Najważniejszym elementem wyprawki dla noworodka jest łóżeczko niemowlęce, w którym Maluch będzie spędzał większość dni i nocy. Dlatego tak ważne jest, by łóżeczko dziecięce spełniało wszystkie niezbędne atesty i było w pełni bezpieczne.
Jedną z propozycji od projektantów Woodies®  jest niepowtarzalny, modernistyczny model Slim Cot 120×60. Model tego eleganckiego łóżeczka dla niemowląt posiada zgłoszony wzór patentowy.

Łóżeczko niemowlęce i dziecięce Slim Cot 120 x 60 to model nagrodzony w ramach Zabawki Roku, nagrodą Wybór Rodziców 2018. Gładkie, nowoczesne szczyty i brak widocznych śrub od zewnątrz łóżeczka dodają mu elegancji i nowoczesności.
Model łóżeczka dla niemowląt Slim Cot 120 x 60 z jednej ze stron wyposażony został w funkcję zdemontowania trzech szczebelków, dzięki czemu dziecko, gdy tylko do tego dojrzeje, może swobodnie do niego wchodzić, jak i wychodzić.
Łóżeczko niemowlęce Slim Cot 120×60 posiada w standardzie 3 poziomy ustawienia materaca właściwe dla każdego z etapów rozwoju dziecka. Górne listwy boków zabezpieczone są specjalnymi nakładkami zwanymi „gryzakami”. Pozwalają one w okresie ząbkowania chronić łóżeczko, przynoszą ulgę dziecku i zapobiegają ryzyku spożycia farby przez malucha.

Charakterystyczną cechą łóżeczka są jego nogi o smukłym i nowoczesnym kształcie. Wyróżniają one produkt na tle klasycznych modeli.

Jest to również model ze zgłoszonym wzorem patentowym – modelu o takim designie nie znajdziecie nigdzie indziej!

MATERAC DO ŁÓŻECZKA
Na rynku dostępnych jest wiele modeli materacy do łóżeczka niemowlęcego. Wszystkie nasze materace dla niemowląt zostały wykonane w całości ze specjalistycznych materiałów, co przekłada się na wzmożone właściwości higieniczne.
Najbardziej polecanym modelem materaca do łóżeczka 120×60 jest materac niemowlęcy High Quality. Wykonany jest on w całości z pianki wysokoelastycznej HR, charakteryzującą się doskonałą sprężystością i odpornością na odkształcenia. Dzięki specjalnemu pokrowcu z jonami srebra oraz kanalikami wentylacyjnymi cyrkulacja powietrza jest on naszym najpopularniejszym modelem materaca dla dzieci i niemowląt.

PRZEWIJAK CZY KOMODA Z PRZEWIJAKIEM?
Ważnym elementem wyprawki dla noworodka jest również przewijak. Najlepszym rozwiązaniem bez wątpienia jest komoda z przewijakiem. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy nie tylko przewijak, ale również pojemne miejsce do przechowywania pościeli do łóżeczka, ochraniacza na materac, ochraniacza do łóżeczka i wielu innych niezbędnych tekstyliów niemowlęcych.
Komoda ta również jest częścią serii Smooth. Z tej serii polecamy również łóżeczko ze zgłoszonym wzorem patentowym – łóżeczko niemowlęce 120×60 Smooth.
Do komody można dobrać wodoodporną matę do przewijania, wykonaną specjalnie dla Woodies® przez Dots My Love.

TEKSTYLIA
Gdy skompletujemy już łóżeczko z materacem, przewijak lub komodę z przewijakiem warto również przejrzeć ofertę tekstyliów do łóżeczka dziecięcego Woodies®. Wśród niej znajdują się prześcieradła, ochraniacz na materac czy poduszka klin, którą poleca każda położna.

Dodatkowo, wśród firm wiodących prym przy produkcji tekstyliów do łóżeczek niemowlęcych i dziecięcych znajdują się Qbana Mama i Dots My Love oraz Mumla. Serdecznie zachęcamy do odwiedzin ich stron i zapoznania się z ich ofertą!

Woodies® – ekspert od bezpiecznego snu

Wyprawka dla noworodka do 2300 zł - 1Wyprawka dla noworodka do 2300 zł - 2

Funkcjonalność łóżeczek

Certyfikaty<br />
bezpieczeństwa

Certyfikaty
bezpieczeństwa

Materace dobrane dla<br />
potrzeb Twojego dziecka

Materace dobrane dla
potrzeb Twojego dziecka

Opcja zdemontowania<br />
3 szczebelków

Opcja zdemontowania
3 szczebelków

Modele z „gryzakami”<br />
oraz opcją kółek

Modele z „gryzakami”
oraz opcją kółek

Wykonane z drewna<br />
sosnowego I klasy

Wykonane z drewna
sosnowego I klasy

Od 2 do 4 poziomów<br />
materaca

Od 2 do 4 poziomów
materaca

Bok Otwarty umożliwia<br />
przemianę w tapczanik

Bok Otwarty umożliwia
przemianę w tapczanik

Modele 140x70 <br />
z opcją wersji Junior

Modele 140x70
z opcją wersji Junior

Nie jesteś jeszcze gotowy by dokonać zakupu? Zostaw nam swój email a wyślemy Ci nasze aktualne zestawy wyprawkowe ze zniżką do 10%! Ten popup pojawi się tylko raz!