Prezenty do zamówień

Blog

Wyprawka dla noworodka do 1100 zł

28.08.2019

Wyprawka dla noworodka do 1100 zł | Sprawdź polecane produkty

Wyprawka dla niemowlaka to nieodłączny element przygotowania do szpitala. Wyprawka dla noworodka do 1100 zł, skompletowana z najpopularniejszych produktów marki Woodies® łóżeczko niemowlęce, przewijak i materac do łóżeczka.

ŁÓŻECZKO DZIECIĘCE I NIEMOWLĘCE

Najważniejszym elementem wyprawki dla noworodka jest łóżeczko niemowlęce, w którym Maluch będzie spędzał większość dni i nocy, a w końcu i stawiał pierwsze kroki. Dlatego tak ważne jest, by łóżeczko dziecięce spełniało wszystkie niezbędne atesty i było w pełni bezpieczne.
Zespół ekspertów z Woodies® opracował unikalny model łóżeczka Country Cot 120×60.

Łóżeczko niemowlęce i dziecięce Country Cot 120×60 wyróżnione zostało tytułem „Wybór Rodziców 2016”. Proste, skandynawskie wzornictwo zapewnia uniwersalność w zastosowaniu dodatków aranżacyjnych. Model łóżeczka niemowlęcego 120×60 posiada możliwość skompletowania zestawu, składającego się z szuflady oraz przewijaka. Charakterystyczne szczyty w formie pionowych białych desek wyróżniają łóżeczko niemowlęce Country Cot nadając mu rustykalny, przytulny charakter.

MATERAC DO ŁÓŻECZKA
Eksperci z Woodies® Safe Dreams wybrali najlepsze modele materacy do łóżeczka niemowlęcego. Wszystkie nasze materace dla niemowląt zostały wykonane w całości ze specjalistycznych materiałów, co przekłada się na wzmożone właściwości higieniczne.

Polecanym przez Woodies® materacem do łóżeczka 120×60 jest materac Premium.

Wykonany jest z pianki poliuretanowej z dodatkową warstwą pianki lateksowej. Dzięki temu połączeniu, materac do łóżeczka charakteryzuje się doskonałą odpornością na odkształcenia, wysoką sprężystością a także niezwykle zaawansowaną cyrkulacją powietrza, dzięki czemu Maluszek znacznie mniej będzie pocił się w nocy.

PRZEWIJAK
Ważnym elementem wyprawki dla noworodka jest również przewijak. Eksperci z Woodies® zaprojektowali przewijak wolnostojący.
Przewijak ten, dzięki swojej atestowanej konstrukcji, jest stabilny, a nieco uniesione boki materaca do przewijaka zapewniają bezpieczeństwo Maluszka w trakcie przewijania.

Dodatkowo, dzięki dwóm pojemnym półkom przewijak wolnostojący może w późniejszym okresie służyć nam jako regał, gdzie przechowywać będziemy na przykład książki czy mniejsze zabawki.

ŁÓŻECZKO Z SZUFLADĄ
Modele łóżeczek niemowlęcych i dziecięcych Woodies® konstruowane są z myślą o skompletowaniu do nich szuflady, skrzyni na zabawki.
Dzięki takiemu rozwiązaniu, szuflada do łóżeczka idealnie sprawdzi się więc w małej przestrzeni, gdzie nie ma miejsca na komodę – wystarczy wysunąć ją jedynie na 1/3 długości, aby móc dostać się do jej zawartości.
Wyposażona została w kółka-rolki nie rysujące podłogi, nawet przy wielokrotnym jej wysuwaniu. Szuflada do łóżeczka wyposażona jest również w przykrycie, które chroni jej zawartość przed kurzem.

TEKSTYLIA
Gdy skompletujemy już łóżeczko z materacem, szufladę do łóżeczka, przewijak lub komodę z przewijakiem warto również przejrzeć ofertę tekstyliów do łóżeczka niemowlęcego i dziecięcego Woodies®. Wśród niej znajdują się prześcieradła, ochraniacz na materac czy poduszka klin, którą poleca każda położna.

Wśród firm wiodących prym przy produkcji tekstyliów do łóżeczek niemowlęcych i dziecięcych znajdują się Qbana Mama i Dots My Love oraz Mumla. Serdecznie zachęcamy do odwiedzin ich stron i zapoznania się z ich ofertą!

Woodies® – ekspert od bezpiecznego snu

Funkcjonalność łóżeczek

Certyfikaty<br />
bezpieczeństwa

Certyfikaty
bezpieczeństwa

Materace dobrane dla<br />
potrzeb Twojego dziecka

Materace dobrane dla
potrzeb Twojego dziecka

Opcja zdemontowania<br />
3 szczebelków

Opcja zdemontowania
3 szczebelków

Modele z „gryzakami”<br />
oraz opcją kółek

Modele z „gryzakami”
oraz opcją kółek

Wykonane z drewna<br />
sosnowego I klasy

Wykonane z drewna
sosnowego I klasy

Od 2 do 4 poziomów<br />
materaca

Od 2 do 4 poziomów
materaca

Bok Otwarty umożliwia<br />
przemianę w tapczanik

Bok Otwarty umożliwia
przemianę w tapczanik

Modele 140x70 <br />
z opcją wersji Junior

Modele 140x70
z opcją wersji Junior

Nie jesteś jeszcze gotowy by dokonać zakupu? Zostaw nam swój email a wyślemy Ci nasze aktualne zestawy wyprawkowe ze zniżką do 10%! Ten popup pojawi się tylko raz!