Prezenty do zamówień

Blog

Podsumowanie 2023 roku w Woodies!

28.12.2023

Rok 2023 był dla nas niezwykle ekscytujący i pełen inspiracji. Dzięki Waszemu wsparciu oraz zaufaniu, jakim nas obdarzyliście, udało nam się zrealizować wiele znaczących projektów. Pragniemy podzielić się z Wami podsumowaniem naszych działań, innowacji i nowości, które wprowadziliśmy w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Nowe wymiary, nowe możliwości: łóżka dla dzieci w rozmiarze 200×90

Rozumiejąc różnorodne potrzeby naszych klientów, z dumą wprowadziliśmy do naszej oferty nowy, większy rozmiar łóżek dla starszaków, 200×90, dzięki któremu możemy zostać z Wami jeszcze dłużej. To idealne rozwiązanie dla rosnących dzieci, które potrzebują więcej przestrzeni do snu oraz zabawy. Cieszymy się, że możemy sprostać oczekiwaniom naszych klientów, zapewniając im jeszcze więcej komfortu i funkcjonalności.

 

Country Junior Bed 160×80 – nowa jakość, nowy rozmiar

Nasza oferta została wzbogacona o nowe łóżko dla starszaka – Country Junior Bed w rozmiarze 160×80, które mogliście już poznać w wersji 140×70. To nie tylko miejsce do snu, lecz prawdziwa kraina marzeń dla najmłodszych. Wyjątkowy design i solidna konstrukcja sprawiają, że to łóżko stanie się ulubionym miejscem każdego dziecka.

 

Kolekcja Classic i Country – elegancja i funkcjonalność

Wprowadziliśmy do naszej oferty dwie nowe kolekcje mebli – Classic i Country. Dwie unikatowe linie, które łączą w sobie elegancję z funkcjonalnością. Nowe szafy i komoda z przewijakiem zapewnią idealne rozwiązanie do przechowywania ubranek i akcesoriów, dodając jednocześnie uroku każdemu pokoikowi dziecięcemu.

 

Odświeżone łóżeczko Slim Cot 120×6

Nasze kultowe łóżeczko Slim Cot przeszło odświeżenie! Teraz dostępne jest w nowym kolorze nóg, dodając jeszcze więcej stylu do minimalistycznego designu. To doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie prostotę i nowoczesność.

 

Boki otwarte Daybed do łóżeczek 140×70 – elastyczność i wygoda

Wprowadziliśmy do oferty również boki otwarte DayBed dostępne dla łóżeczek w rozmiarze 140×70. Elastyczność konstrukcji pozwala na łatwe dostosowanie mebla do różnych potrzeb, tworząc zarazem przytulne i bezpieczne miejsce do odpoczynku dla maluchów.

 

Nowe tekstylia dla niemowląt – delikatność muślinu i urok baldachimów

Z myślą o najmłodszych klientach, wprowadziliśmy do oferty nowe tekstylia dla niemowląt. Delikatność muślinu i urok baldachimów sprawią, że każdy sen stanie się jeszcze bardziej magiczny. Dbamy o każdy detal, aby Wasze dzieci mogły cieszyć się nie tylko spokojnym snem, ale także otaczającym je pięknem.

 

Podsumowanie – wspólnie w przyszłość

Rok 2023 był dla nas rokiem rozwoju i poszerzania naszej oferty. Dziękujemy Wam za zaufanie, które nam okazaliście. Z każdym nowym produktem staramy się spełniać Wasze oczekiwania, tworząc meble, które nie tylko spełniają praktyczne funkcje, ale także dodają uroku i charakteru dziecięcym pokojom.

Cieszymy się, że możemy być częścią Waszych rodzinnych historii. W nadchodzącym roku obiecujemy kontynuować nasze wysiłki w tworzeniu produktów, które inspirują, zachwycają i zapewniają bezpieczne miejsce dla Waszych najmłodszych skarbów.

Z głębi serca dziękujemy za kolejny niesamowity rok spędzony z Wami!

Funkcjonalność łóżeczek

Certyfikaty<br />
bezpieczeństwa

Certyfikaty
bezpieczeństwa

Materace dobrane dla<br />
potrzeb Twojego dziecka

Materace dobrane dla
potrzeb Twojego dziecka

Opcja zdemontowania<br />
3 szczebelków

Opcja zdemontowania
3 szczebelków

Modele z „gryzakami”<br />
oraz opcją kółek

Modele z „gryzakami”
oraz opcją kółek

Wykonane z drewna<br />
sosnowego I klasy

Wykonane z drewna
sosnowego I klasy

Od 2 do 4 poziomów<br />
materaca

Od 2 do 4 poziomów
materaca

Bok Otwarty umożliwia<br />
przemianę w tapczanik

Bok Otwarty umożliwia
przemianę w tapczanik

Modele 140x70 <br />
z opcją wersji Junior

Modele 140x70
z opcją wersji Junior

Nie jesteś jeszcze gotowy by dokonać zakupu? Zostaw nam swój email a wyślemy Ci nasze aktualne zestawy wyprawkowe ze zniżką do 10%! Ten popup pojawi się tylko raz!