Prezenty do zamówień

Blog

Modne łóżeczka dziecięce i niemowlęce  | Trendy 2020/2021

10.06.2020

W tym roku, jak i w poprzednim wnętrza domówi i mieszkań zostały zdominowane przez style zbliżające nas mocno do natury. Boho, Urban Jungle czy klasyczne już aranżacje w wydaniu rustykalnym, łączące w sobie elementy designu biofilnego. Pozwala on, na nawiązanie lub umocnienie więzi człowieka z przyrodą oraz poprawę jego samopoczucia w dobie ekstremalnie szybkiego rozwoju urbanistycznego, oraz technologicznego. Trend ten odnajdujemy również w modnych w tym roku kolorach wnętrz, nawiązujących do spalonej słońcem ziemi jak np. ciepły brąz, terakotowy pomarańczowy czy piaskowy beż.
Wśród modnym kolorów 2020 znajdziemy również szmaragdową, miętowo-szarą czy oliwkową zieleń, czy kojarzony z wyglądem porannego nieba rozbielony, przybrudzony róż. Kolorem roku zaś według Instytutu Pantone, jest Classic Blue, głęboki odcień niebieskiego, który wpada w granat, kojarzący się z wieczornym niebem. Obok leśnej zieleni i granatu pojawia się nam również mocna antracytowa szarość.

Biofilne wnętrze uzyskamy, wykorzystując zarówno do wykończenia, jak i dekoracji wyłącznie naturalne materiały jak rattan, wiklinę, drewno, bambusa, rafii, kamień czy metal.

Idealnym przykładem modelu wpisującego się w taki nurt jest min. Łóżeczko niemowlęce Star Dust Cot 120×60 Vintage | Woodies®Limited

Łóżeczko dziecięce w stylu boho, wykonane w 100% z drewna, wykończone bejcą w naturalnym ciepłym odcieniu orzecha, Zdobione eleganckim metalowym, miedzianym szczebelkiem.

Meble modne w 2020 roku to meble o giętej linii i zaokrąglonych kantach, których wygląd inspirowany jest m.in. stylem art déco oraz aranżacjami z lat 70. XX wieku. W 2020 najlepsi producenci mebli i dodatków, co wiadomo po tegorocznych targach wnętrz i designu m.in. we Frankfurcie odchodzą od ostrych linii i kątów prostych. Popularnością cieszą się także meble gięte wykonane z drewna lub rattanu.

Sprawdź model łóżeczka retro z limitowanej edycji: Łóżeczko niemowlęce Noble Cot Vintage 120×60

Model retro z serii Vintage w naturalnym, ciepłym odcieniu drewna. Bestseller, wybrany został m.in. przez takie znane mamy jak Aleksandra Żuraw czy Ania Lewandowska. Ze względu na swoją popularność znalazł się wśród flagowych modeli przedstawionych premierowo w rzeczywistości rozszerzonej, (zobacz model 3D i jego funkcje w swoim salonie >)

Jednym z najważniejszych trendów wnętrzarskich 2020 są metaliczne elementy i dodatki. Tapety w metaliczne wzory geometryczne inspirowane art deco lub okresem lat 50.-60. Metaliczny błysk pojawia się również w meblach.
Nowoczesny model łóżeczka dziecięcego z serii Craft wykończone unikalnym kolorem antracytowym. Zdobione eleganckim metalowym, miedzianym szczebelkiem.

Łóżeczko niemowlęce Stardust Cot 120×60 antracytowe | Woodies®Limited

 

 

Modne łóżeczka dziecięce i niemowlęce  | Trendy 2020/2021 - 1Modne łóżeczka dziecięce i niemowlęce  | Trendy 2020/2021 - 2Modne łóżeczka dziecięce i niemowlęce  | Trendy 2020/2021 - 3

Funkcjonalność łóżeczek

Certyfikaty<br />
bezpieczeństwa

Certyfikaty
bezpieczeństwa

Materace dobrane dla<br />
potrzeb Twojego dziecka

Materace dobrane dla
potrzeb Twojego dziecka

Opcja zdemontowania<br />
3 szczebelków

Opcja zdemontowania
3 szczebelków

Modele z „gryzakami”<br />
oraz opcją kółek

Modele z „gryzakami”
oraz opcją kółek

Wykonane z drewna<br />
sosnowego I klasy

Wykonane z drewna
sosnowego I klasy

Od 2 do 4 poziomów<br />
materaca

Od 2 do 4 poziomów
materaca

Bok Otwarty umożliwia<br />
przemianę w tapczanik

Bok Otwarty umożliwia
przemianę w tapczanik

Modele 140x70 <br />
z opcją wersji Junior

Modele 140x70
z opcją wersji Junior

Nie jesteś jeszcze gotowy by dokonać zakupu? Zostaw nam swój email a wyślemy Ci nasze aktualne zestawy wyprawkowe ze zniżką do 10%! Ten popup pojawi się tylko raz!