Prezenty do zamówień

Blog

Mini łóżeczko zamiast tradycyjnej dostawki do łóżka rodziców?

29.08.2022

Pierwsze miesiące życia dziecka to czas, kiedy chcemy mieć Maluszka jak najbliżej siebie. Nowonarodzone dziecko potrzebuje naszej bliskości i bezpieczeństwa. Rodzice decydują się więc na różnego rodzaju dostawki do łóżka. Są one jednak często mało funkcjonalne ze względu na otwarty bok, który dosuwa się do łóżka i nie sprawdzają się poza sypialnią. Odpowiedzią na to są nasze mini łóżeczka w rozmiarze 90×40, które nie tylko spełniają funkcję dostawki, ale również, ze względu na swoją mobilność i niską wagę, mogą zastąpić popularne kosze Mojżesza.

 

Zalety mini łóżeczka

Największą zaletą mini łóżeczka w rozmiarze 90×40 jest zdecydowanie jego wielofunkcyjność. Możecie dosunąć je maksymalnie do łóżka w sypialni i używać w formie dostawki albo przenieść je do salonu, czy innego pomieszczenia w domu, tak aby mieć dziecko w zasiegu wzroku podczas wykonywania codziennych obowiązków. Kiedy dziecko już z niego wyrośnie, możecie wykorzystać je jako kosz na zabawki lub jako łóżeczko dla lalek. Mini łóżeczko bez problemu będziecie mogli też odsprzedać dalej bowiem użytkujące je dziecko nie jest w stanie je zużyć. Pamiętajcie, że mini łóżeczko wystarczy do mniej więcej 6-7 miesiąca życia dziecka. Należy je wymienić na większe łóżeczko, kiedy Maluch zaczyna się podnosić.

Kolejną zaletą mini łóżeczek jest niska waga, dzięki której bez problemu przeniesiecie je z sypialni, nawet jeśli w środku znajduje się dziecko. Jego lekka konstrukcja, uniwersalny design oraz szeroki wybór kolorystyczny sprawią, że dopasujecie je do każdej aranżacji, czy wnętrza.

Ażurowa kontrukcja mini łóżeczka Bedside Crib ma jeszcze jedną ważną zaletę. Dzięki niej dziecko będzie mogło oglądać świat z dwóch stron, a nie tylko patrząc w górę, tak jak ma to miejsce w zabudowanych koszach Mojżesza. Wam również ułatwi to obserwowanie Maluszka z większej odległości.

Mini łóżeczko pozytywnie wpłynie także na przyzwyczajenie Maluszka do zasypiania w dźwiękach otoczenia. Przenieście je w ciągu dnia do salonu, czy kuchni, aby dziecko nauczyło się ignorować różnego rodzaju hałasy, które mogłyby wybudzić go ze snu.

 

Jak z mini łóżeczka korzystają nasze #instamamy?

Mini łóżeczko Bedside Crib sprawdzi się idealnie do urządzenia kącika dla niemowlaka w sypialni. Zobaczcie aranżacje, jakie przygotowały nasze #instamamy.

POSTY-NA-FACEBOOKA-29-300x251 Mini łóżeczko zamiast tradycyjnej dostawki do łóżka rodziców?

 

Możecie wykorzystać je także w pokoiku dziecięcym zamiast tradycyjnego łóżeczka w rozmiarze 120×60 lub 140×70. Pamiętajcie tylko, aby wymienić je, jak tylko maluch zacznie się podnosić.

POSTY-NA-FACEBOOKA-29-1-300x251 Mini łóżeczko zamiast tradycyjnej dostawki do łóżka rodziców?

 

Zobaczcie, jak mini łóżeczko sprawdza się w salonie, czy nawet kuchni!

POSTY-NA-FACEBOOKA-29-2-300x251 Mini łóżeczko zamiast tradycyjnej dostawki do łóżka rodziców?

 

 

 

 

 

Funkcjonalność łóżeczek

Certyfikaty<br />
bezpieczeństwa

Certyfikaty
bezpieczeństwa

Materace dobrane dla<br />
potrzeb Twojego dziecka

Materace dobrane dla
potrzeb Twojego dziecka

Opcja zdemontowania<br />
3 szczebelków

Opcja zdemontowania
3 szczebelków

Modele z „gryzakami”<br />
oraz opcją kółek

Modele z „gryzakami”
oraz opcją kółek

Wykonane z drewna<br />
sosnowego I klasy

Wykonane z drewna
sosnowego I klasy

Od 2 do 4 poziomów<br />
materaca

Od 2 do 4 poziomów
materaca

Bok Otwarty umożliwia<br />
przemianę w tapczanik

Bok Otwarty umożliwia
przemianę w tapczanik

Modele 140x70 <br />
z opcją wersji Junior

Modele 140x70
z opcją wersji Junior

Nie jesteś jeszcze gotowy by dokonać zakupu? Zostaw nam swój email a wyślemy Ci nasze aktualne zestawy wyprawkowe ze zniżką do 10%! Ten popup pojawi się tylko raz!