Prezenty do zamówień

Blog

Mini łóżeczko vs. Kosz Mojżesza – infografika

21.12.2018

Mini-łóżeczko Woodies Safe Dreams to świetne zastępstwo dla tradycyjnych koszy Mojżesza oraz kołysek. Stabilna, ażurowa konstrukcja wykonana z drewna sosnowego I klasy potwierdzona certyfikatem bezpieczeństwa zapewnia spokojny sen dla każdego maluszka.

Pobierz Infografikę

Mini-łóżeczko niemowlęce zostało specjalnie zaprojektowane z myślą o komforcie i rozwoju maluszka. Dzięki unikatowej ażurowej konstrukcji bodźce stymulujące rozwój maluszka dochodzą z każdej strony, przez co ma on możliwość rozglądania się w lewo i prawo, a nie tylko do góry, jak to ma miejsce w tradycyjnych, zabudowanych koszach i kołyskach. Ażurowa konstrukcja łóżeczka niewolącego sprawia, że cyrkulacja powietrza jest lepsza, niż w przypadku np. zabudowanej kołysek.

Jest to również dobre rozwiązanie dla rodziców, którzy podczas codziennych czynności chcieliby widzieć maluszka z każdej strony i mieć go stale pod kontrolą. Płaskie szczebelki zapewniają mocną i stabilną konstrukcję, co sprawia, że mini-łóżeczko jest bezpiecznym miejscem snu dla maluszka. Możemy z niego korzystać bez obaw, że łóżeczko dziecięce zmieni swój kształt lub się wywróci. Prosta konstrukcja i wykorzystanie litego drewna pozwala utrzymać takie łóżeczko niemowlęce w czystości oraz zapewnia większy komfort w usuwaniu zanieczyszczeń, niż z materiałów takich jak wiklina, czy liście palmowe. Nasze mini-łóżeczka niemowlęce zbudowane jest z I klasy sosny pokrytej  dwiema warstwami atestowanej farby.

Mały rozmiar łóżeczka  dziecięcego zapewnia komfort w przestawianiu go, dzięki czemu maluszek może towarzyszyć nam w codziennych czynnościach. Idealnie nadaje się do niewielkiej sypialni, dzięki czemu można dostawić je z lewej, jak i z prawej strony łóżka rodziców. Ciężar nie stanowi już przeszkody w swobodnym przenoszeniu, gdyż waży on zaledwie 8 kg.

 

 

Mini łóżeczko vs. Kosz Mojżesza – infografika - 1Mini łóżeczko vs. Kosz Mojżesza – infografika - 2Mini łóżeczko vs. Kosz Mojżesza – infografika - 3

Funkcjonalność łóżeczek

Certyfikaty<br />
bezpieczeństwa

Certyfikaty
bezpieczeństwa

Materace dobrane dla<br />
potrzeb Twojego dziecka

Materace dobrane dla
potrzeb Twojego dziecka

Opcja zdemontowania<br />
3 szczebelków

Opcja zdemontowania
3 szczebelków

Modele z „gryzakami”<br />
oraz opcją kółek

Modele z „gryzakami”
oraz opcją kółek

Wykonane z drewna<br />
sosnowego I klasy

Wykonane z drewna
sosnowego I klasy

Od 2 do 4 poziomów<br />
materaca

Od 2 do 4 poziomów
materaca

Bok Otwarty umożliwia<br />
przemianę w tapczanik

Bok Otwarty umożliwia
przemianę w tapczanik

Modele 140x70 <br />
z opcją wersji Junior

Modele 140x70
z opcją wersji Junior

Nie jesteś jeszcze gotowy by dokonać zakupu? Zostaw nam swój email a wyślemy Ci nasze aktualne zestawy wyprawkowe ze zniżką do 10%! Ten popup pojawi się tylko raz!