Prezenty do zamówień

Blog

Komoda Classic z przewijakiem – idealne rozwiązanie dla nowoczesnej przestrzeni dziecięcej

26.06.2023

Przygotowywanie przestrzeni dla nowo narodzonego dziecka to jedno z najważniejszych zadań dla rodziców. Wybór mebli o wysokiej jakości, funkcjonalności i estetyce jest niezwykle istotny. Jedną z opcji, która spełnia te wszystkie kryteria jest Komoda Classic z przewijakiem dostępna w ofercie naszego sklepu. Przeanalizujmy, dlaczego będzie ona doskonałym wyborem dla współczesnych przestrzeni dziecięcych.

 

Doskonała funkcjonalność

Komoda Classic z przewijakiem została zaprojektowana tak, aby spełniać wszystkie potrzeby nowych rodziców. Zawiera przewijak, który umożliwia wygodne i bezpieczne przewijanie dziecka w aż 3 pozycjach – po prawej lub lewej stronie oraz na środku. Przewijak można łatwo usunąć po zakończeniu okresu pielęgnacji niemowlęcia bez pozostawienia śladów na blacie, co sprawia, że komoda jest niezwykle wszechstronna. Dodatkowo, trzy pojemne szuflady z cichym domykiem zapewnią wystarczającą ilość miejsca na przechowywanie ubranek, pielęgnacyjnych akcesoriów i innych potrzebnych przedmiotów.

Wyjątkowy design

Komoda Classic wyróżnia się swoim nowoczesnym, minimalistycznym designem. Jej prosta, elegancka linia pasuje do różnych stylów wnętrzarskich, niezależnie od tego, czy preferujesz klasyczną, skandynawską czy nowoczesną estetykę. Dzięki swojej prostocie doskonale komponuje się z innymi elementami wyposażenia pokoju dziecięcego. Dopasujecie ją do wszystkich łóżeczek z naszej oferty.

Trwałość i jakość

Wybierając meble dla dziecka, trzeba pamiętać o ich trwałości i jakości. Komoda Classic z drewnianym przewijakiem została wykonana z solidnych materiałów, które zapewniają długotrwałe użytkowanie.  Szuflady komody uzupełnione zostały o metalowe wzmocnienie dna. Wszystkie materiały, które zostały użyte do jej produkcji posiadają niezbędne certyfikaty. Mebel pomalowany został atestowanymi farbami.

 

Funkcjonalność łóżeczek

Certyfikaty<br />
bezpieczeństwa

Certyfikaty
bezpieczeństwa

Materace dobrane dla<br />
potrzeb Twojego dziecka

Materace dobrane dla
potrzeb Twojego dziecka

Opcja zdemontowania<br />
3 szczebelków

Opcja zdemontowania
3 szczebelków

Modele z „gryzakami”<br />
oraz opcją kółek

Modele z „gryzakami”
oraz opcją kółek

Wykonane z drewna<br />
sosnowego I klasy

Wykonane z drewna
sosnowego I klasy

Od 2 do 4 poziomów<br />
materaca

Od 2 do 4 poziomów
materaca

Bok Otwarty umożliwia<br />
przemianę w tapczanik

Bok Otwarty umożliwia
przemianę w tapczanik

Modele 140x70 <br />
z opcją wersji Junior

Modele 140x70
z opcją wersji Junior

Nie jesteś jeszcze gotowy by dokonać zakupu? Zostaw nam swój email a wyślemy Ci nasze aktualne zestawy wyprawkowe ze zniżką do 10%! Ten popup pojawi się tylko raz!