Prezenty do zamówień

Blog

Dziękujemy za wspólnie posadzone drzewa w 2023 roku!

13.02.2024

Zielony krok w przyszłość – wspólnie posadziliśmy aż 202 drzewa!

Jesteśmy ogromnie podekscytowani, że możemy podzielić się z Wami niesamowitymi wieściami – dzięki Wam, naszym fantastycznym klientom, w 2023 roku udało się nam posadzić aż 202 drzewa we współpracy z platformą Posadzimy.pl! Przypominamy, że aby posadzić z nami drzewo, wystarczy złożyć zamówienie za minimum 1999 zł na naszej stronie woodies.pl.

 

Idea Posadzimy.pl – oddajemy naturze to, co zabiera biznes

Platforma Posadzimy.pl przynosi nowy wymiar współpracy między firmami, a środowiskiem naturalnym. Coraz bardziej świadomi konsumenci wymagają od firm działań proekologicznych, więc jeśli chcą się rozwijać, muszą stawiać na zrównoważony rozwój i ekologię. Dzięki tej platformie każda firma może w kilka chwil oddać naturze to, co jej zabiera prowadząc biznes.

Zielony wysiłek – sadzenie drzew z Posadzimy.pl

Platforma Posadzimy.pl współpracuje z najróżniejszymi firmami z Polski i ze świata,  które postanowiły przejść na zieloną stronę mocy. Ich team to świetna ekipa, która w 2019 roku postanowiła wprowadzić niemałą rewolucję w biznesowym świecie i zaczęła… sadzić drzewa w przemyślany, efektywny i możliwie najlepszy sposób.

Sadzenie z rozwagą – jak Posadzimy wybiera tereny do zalesiania

Tereny na sadzenie wybierane są bardzo skrupulatnie, dzięki czemu nasze wspólne drzewa trafią w odpowiednie miejsce. Przede wszystkim wykluczane są tereny, które są już pod opieką Lasów Państwowych. Posadzimy szuka między innymi terenów należących głównie do gmin i powiatów w Polsce, choć zdarza im się także współpracować z osobami prywatnymi, do których należą grunty leśne. Miejsca te muszą spełniać szereg wymagań i wybierane są bardzo skrupulatnie. Najczęściej odnawiane są lasy, które zostały zniszczone na skutek anomalii pogodowych, ale zdarza się zalesiać również tereny, które wcześniej lasami nie były.

Funkcjonalność łóżeczek

Certyfikaty<br />
bezpieczeństwa

Certyfikaty
bezpieczeństwa

Materace dobrane dla<br />
potrzeb Twojego dziecka

Materace dobrane dla
potrzeb Twojego dziecka

Opcja zdemontowania<br />
3 szczebelków

Opcja zdemontowania
3 szczebelków

Modele z „gryzakami”<br />
oraz opcją kółek

Modele z „gryzakami”
oraz opcją kółek

Wykonane z drewna<br />
sosnowego I klasy

Wykonane z drewna
sosnowego I klasy

Od 2 do 4 poziomów<br />
materaca

Od 2 do 4 poziomów
materaca

Bok Otwarty umożliwia<br />
przemianę w tapczanik

Bok Otwarty umożliwia
przemianę w tapczanik

Modele 140x70 <br />
z opcją wersji Junior

Modele 140x70
z opcją wersji Junior

Nie jesteś jeszcze gotowy by dokonać zakupu? Zostaw nam swój email a wyślemy Ci nasze aktualne zestawy wyprawkowe ze zniżką do 10%! Ten popup pojawi się tylko raz!