Prezenty do zamówień

Blog

Dodatkowe zabezpieczania w łóżeczkach niemowlęcych Woodies – infografika

27.12.2018

Małe otworki w poziomych listwach boków łóżeczek niemowlęcych i dziecięcych Woodies Safe Dreams to ślady po wbiciu specjalnych metalowych szpil.Jest to dodatkowe zabezpieczenie boków oraz dna pod materac wzmacniające ich wytrzymałość.

 

Woodies-lozeczka-niemowlece-i-dzieciece-ikonka-na-www-pobierz Dodatkowe zabezpieczania w łóżeczkach niemowlęcych Woodies - infografika

Pobierz Infografikę

 

Elementy łóżek są klejone. Jednak by mieć pewność, że boki są bardzo wytrzymałe, nawet gdyby przez jakiś czas łóżeczko było trzymane w bardzo wysokiej lub niskiej temperaturze, choćby w trakcie transportu co mogłoby mieć wpływ na klej, stosuje się takie metalowe szpile wzmacniające konstrukcję.Celowo nie są one ukrywane, by mieć pewność w czasie kontroli jakości, odbywającej się tuż przed pakowaniem produktu w karton, że takie zabezpieczenie zostało wprowadzone. Ich obecność gwarantuje większe bezpieczeństwo produktu co stanowi dla nas priorytet.

Rozwiązanie to jest stosowane powszechnie w Szwecji jak i pozostałych krajach skandynawskich oraz Wielkiej Brytanii i naszym zdaniem jest gwarancją bezpieczeństwa dla każdego łóżeczka stąd występuje ono we wszystkich naszych modelach dla zapewnienia wytrzymałości konstrukcji.

Co ważne, każdy bok naszych łóżeczek jest uniwersalny zatem może być obracany o 180 stopni względem łóżeczka. Dlatego sugerujemy takie mocowanie boków by ustawić je otworkami od mniej widocznej strony (np. od ściany). Daje to z jednej strony pewność co do bezpieczeństwa konstrukcji, a równocześnie nie jest tak zauważalne.

 

Katalog-Classic-Cot-17-1024x1024 Dodatkowe zabezpieczania w łóżeczkach niemowlęcych Woodies - infografika

Atestowane-łóżeczka-niemolęce-z-dodatkowymi-zabezpieczeniami-Woodies-Safe-Dreams-579×1024

 

Funkcjonalność łóżeczek

Certyfikaty<br />
bezpieczeństwa

Certyfikaty
bezpieczeństwa

Materace dobrane dla<br />
potrzeb Twojego dziecka

Materace dobrane dla
potrzeb Twojego dziecka

Opcja zdemontowania<br />
3 szczebelków

Opcja zdemontowania
3 szczebelków

Modele z „gryzakami”<br />
oraz opcją kółek

Modele z „gryzakami”
oraz opcją kółek

Wykonane z drewna<br />
sosnowego I klasy

Wykonane z drewna
sosnowego I klasy

Od 2 do 4 poziomów<br />
materaca

Od 2 do 4 poziomów
materaca

Bok Otwarty umożliwia<br />
przemianę w tapczanik

Bok Otwarty umożliwia
przemianę w tapczanik

Modele 140x70 <br />
z opcją wersji Junior

Modele 140x70
z opcją wersji Junior

Nie jesteś jeszcze gotowy by dokonać zakupu? Zostaw nam swój email a wyślemy Ci nasze aktualne zestawy wyprawkowe ze zniżką do 10%! Ten popup pojawi się tylko raz!