Prezenty do zamówień

Blog

Dlaczego warto wybierać łóżeczka niemowlęce 140×70 cm?

28.06.2024

Łóżeczka niemowlęce o wymiarach 140×70 cm cieszą się rosnącą popularnością. W tym wpisie blogowym przyjrzymy się, dlaczego warto zdecydować się na łóżeczko w tym rozmiarze oraz jakie korzyści przynosi to rozwiązanie.

Łóżeczka niemowlęce 140×70 i ich zalety

 

Funkcjonalność i uniwersalność

Łóżeczka niemowlęce w rozmiarze 140×70 cm oferują wyjątkową funkcjonalność. Dzięki większym wymiarom, takie łóżeczko może służyć dziecku przez dłuższy czas – od pierwszych dni życia aż do około siódmego roku życia. Wiele modeli dostępnych w naszej ofercie, to łóżeczka typu 2w1, które można przekształcić z łóżeczka niemowlęcego na łóżko dla starszego dziecka oraz w tapczanik. Taka opcja jest niezwykle praktyczna i pozwala na oszczędność zarówno miejsca, jak i pieniędzy.

Przekształcenie w łóżko dla starszaka

Jedną z kluczowych zalet łóżeczek 140×70 cm jest możliwość ich przekształcenia w łóżko dla starszego dziecka. Modele 2w1 posiadają regulowane poziomy materaca oraz wyjmowane trzy szczebelki, co umożliwia dostosowanie łóżeczka do rosnących potrzeb dziecka. Dzięki temu łóżeczko „rośnie” razem z maluszkiem, co jest ogromnym atutem dla rodziców planujących długoterminowe rozwiązania.

Bezpieczeństwo i komfort

Bezpieczeństwo jest priorytetem dla każdego rodzica. Nasze łóżeczka niemowlęce 140×70 cm spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Są wykonane z atestowanych materiałów, co gwarantuje, że są wolne od szkodliwych substancji. Konstrukcja łóżeczka jest stabilna i solidna, co zapobiega przypadkowemu przewróceniu. Dodatkowo, zaokrąglone krawędzie i wyjmowane szczebelki zapewniają dodatkowy poziom bezpieczeństwa. Łóżeczka wyprodukowane są zgodnie z normą bezpieczeństwa PN EN 716.

Regulacja wysokości materaca

Wiele modeli łóżeczek w rozmiarze 140×70 cm posiada możliwość regulacji wysokości materaca. To bardzo praktyczna funkcja, która pozwala dostosować łóżeczko do aktualnych potrzeb zarówno dziecka, jak i rodzica. W pierwszych miesiącach życia, kiedy maluszek jeszcze nie siedzi, materac można ustawić na wyższym poziomie, co ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z łóżeczka. W miarę jak dziecko rośnie i zaczyna siadać oraz stawać, materac można obniżyć, zapewniając większe bezpieczeństwo.

Estetyka i design

Nasze łóżeczka niemowlęce 140×70 cm są dostępne w wielu stylach i kolorach, co pozwala na dopasowanie ich do każdego wnętrza. Oferujemy szeroką gamę modeli, które charakteryzują się nowoczesnym designem i eleganckim wyglądem. Drewniane łóżeczka w klasycznych i współczesnych stylach idealnie wpasowują się w różne aranżacje pokoju dziecięcego. Wybór łóżeczka o atrakcyjnym wyglądzie nie tylko cieszy oko, ale także tworzy przytulne i harmonijne środowisko dla dziecka.

Personalizacja i dodatki

Nasze łóżeczka niemowlęce w rozmiarze 140×70 cm można łatwo spersonalizować, dodając różne akcesoria i dodatki. Wiele modeli oferuje możliwość dokupienia szuflady, przewijaka nakładanego czy boku DayBed. Szuflady to doskonałe rozwiązanie do przechowywania pościeli, pieluszek i innych niezbędnych akcesoriów, co pozwala na utrzymanie porządku w pokoju dziecięcym. Dodatki takie jak baldachimy do łóżeczka dodają uroku i dodatkowego komfortu.

 

Ekonomiczność i oszczędność

 

Długotrwałe użytkowanie

Inwestycja w łóżeczka niemowlęce 140×70 cm to rozwiązanie ekonomiczne na dłuższą metę. Dzięki możliwości przekształcenia łóżeczka w łóżko dla starszaka, rodzice nie muszą martwić się o zakup nowego łóżka po kilku latach. Jednorazowy wydatek na łóżeczko, które posłuży przez wiele lat, jest znacznie bardziej opłacalny niż regularna wymiana mebli. To rozwiązanie jest szczególnie korzystne dla rodzin planujących kolejne dzieci, ponieważ łóżeczko może być przekazywane młodszym rodzeństwu.

Wysoka jakość materiałów

Łóżeczka oferowane przez naszą markę są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i wytrzymałość. Solidne drewno oraz staranne wykonanie sprawiają, że łóżeczko jest odporne na uszkodzenia i długo zachowuje swój estetyczny wygląd. Inwestując w łóżeczko wysokiej jakości, rodzice mogą być pewni, że mebel posłuży przez wiele lat, co przekłada się na oszczędności.

Funkcjonalność łóżeczek

Certyfikaty<br />
bezpieczeństwa

Certyfikaty
bezpieczeństwa

Materace dobrane dla<br />
potrzeb Twojego dziecka

Materace dobrane dla
potrzeb Twojego dziecka

Opcja zdemontowania<br />
3 szczebelków

Opcja zdemontowania
3 szczebelków

Modele z „gryzakami”<br />
oraz opcją kółek

Modele z „gryzakami”
oraz opcją kółek

Wykonane z drewna<br />
sosnowego I klasy

Wykonane z drewna
sosnowego I klasy

Od 2 do 4 poziomów<br />
materaca

Od 2 do 4 poziomów
materaca

Bok Otwarty umożliwia<br />
przemianę w tapczanik

Bok Otwarty umożliwia
przemianę w tapczanik

Modele 140x70 <br />
z opcją wersji Junior

Modele 140x70
z opcją wersji Junior

Nie jesteś jeszcze gotowy by dokonać zakupu? Zostaw nam swój email a wyślemy Ci nasze aktualne zestawy wyprawkowe ze zniżką do 10%! Ten popup pojawi się tylko raz!