Prezenty do zamówień

Twoja dostawa

Drodzy klienci, jest nam niezmiernie miło za zaufanie, jakim nas obdarzyliście, wybierając nasze produkty dla Waszych Maluszków!

Wasza paczka jest już w drodze lub w trakcie przygotowania.
Pamiętajcie, że droga, którą będzie musiała przebyć, składa się z wielu etapów, a dostarczana jest przez firmę zewnętrzną – DPD.

Z myślą o Waszej wygodzie na magazynie pakujemy produkty zgodnie z wytycznymi regulaminu DPD, tak by waga pojedyńczej paczki nie przekraczała 31,5 kg.
Dzięki temu Wasz kurier nie będzie miała problemów, by dostarczyć ją Wam pod same drzwi. nie będzie miała problemów, by dostarczyć ją Wam pod same drzwi.

Czasami z przyczyn niezależnych od Woodies paczki mogą ulec zniszczeniu, dlatego prosimy o zapoznanie się z procedurą odbioru i sprawdzenia paczki.


WAŻNE! Według regulaminu DPD (§ 6.1.1) w odniesieniu do Paczki o wadze rzeczywistej przekraczającej 31,5 kg Zleceniodawca lub działający w jego imieniu Nadawca (niebędący Zleceniodawcą) zobowiązani są pomóc Kurierowi przy jej załadunku oraz zapewnić pomoc Odbiorcy przy jej rozładunku.
Nasze przesyłki pakowane są według standardów brytyjskich, przez co rzadko kiedy przekraczają wagę 25 kg.

kurier_infografika_PNG-614x1024 Twoja dostawa

Sprawdź jak są pakowane nasze łóżeczka

W celu zabezpieczenia i oznakowania oryginalnych łóżeczek Woodies®, zastosowane zostały dodatkowe taśmy w kolorach bieli i turkusu z informacjami dla kuriera oraz rodziców. Nasze meble dla niemowląt pakowane są podwójnie zgodnie ze standardami brytyjskimi.

Unboxing mebli dla niemowląt Woodies® zaprezentowany na blogu Polajna

Pakowanie-paczek-Woodies Twoja dostawa

Nie jesteś jeszcze gotowy by dokonać zakupu? Zostaw nam swój email a wyślemy Ci nasze aktualne zestawy wyprawkowe ze zniżką do 10%! Ten popup pojawi się tylko raz!