Prezenty do zamówień

Kolekcja mebli Smooth

Kolekcja mebli w stylu nowoczesnym Woodies®Smooth

Zgłoszone wzory patentowe
Lozeczko-niemowlece-i-dzieciece-Starlight-Cot-Bed-biale-lozeczka-dla-niemowlat-i-dzieci-z-opcja-Junior-140x70-Woodies®-Safe-Dreams-meble-i-materace-dla-dzieci-7 Kolekcja mebli Smooth

Wielokrotnie nagradzane przez rodziców i specjalistów, zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie dziecka nie tylko wewnątrz, a również poza łóżeczkiem.

Dzięki obłym wykończeniom elementów łóżeczka, dziecko będzie mogło bezpiecznie raczkować.

IMGP5875-1024x1024 Kolekcja mebli Smooth

Seria Smooth

Docenianie przez specjalistów i nagradzane łóżeczko Smooth Cot 120×60, zaprojektowane zostało głównie z myślą o bezpieczeństwie dziecka nie tylko wewnątrz, a również poza łóżeczkiem.

Model ten zapoczątkował popularną, nowoczesną linię mebli dla dzieci Smooth. Dzięki obłym wykończeniom elementów serii Smooth, dziecko będzie mogło bezpiecznie raczkować w swoim pokoiku.

Seria Smooth to specjalny projekt Woodies®, który stał się sumą wieloletniego doświadczenia i pasji projektantów Woodies® i jest odpowiedzią na rosnące wymagania naszych klientów. Klientów zarówna małych i dużych, ponieważ łóżeczko wyposażone jest w trzy poziomy ustawienia materaca zapewniając wygodę rodziców przy codziennej opiece nad nowym członkiem rodziny. Dzięki opcji wymiany trzech szczebelków dziecko może swobodnie wchodzić i wychodzić z łóżeczka gdy zaczyna naukę chodzenia.

Seria Smooth został uzupełniona o bok typu Day Bed Smooth 120×60, który pozwala na transformację łóżeczka dziecięcego w tapczanik/kanapę i posłuży nawet do 3 roku życia dziecka, bez konieczności zmiany łóżka na większe. Łóżeczko Smooth występuje również w wersji 140×70 2w1 i posiada opcję przekształcenia w pierwsze dorosłe łóżko dla dzieci – Junior.

Nie jesteś jeszcze gotowy by dokonać zakupu? Zostaw nam swój email a wyślemy Ci nasze aktualne zestawy wyprawkowe ze zniżką do 10%! Ten popup pojawi się tylko raz!