Sklep

Najpopularniejszym łóżeczkiem niemowlęcym jest łóżko do materacy o długość 120 cm i szerokości 60 cm, potocznie nazywane łóżeczkiem 120 x 60 cm. Takie wymiary pozwalają na komfortowy sen noworodka, jak i większego dziecka przy jednoczesnym zachowaniu ergonomiczności mebla.

Łóżeczko dziecięce 120x60 jest idealnym rozwiązaniem dla mniejszych pomieszczeń. Poprzez lekkość formy, biały klasyczny kolor, jego wzornictwo idealnie podkreśli cześć dziecięcą lub nada niepowtarzalny charakter całej aranżacji wnętrza. Dzięki opcji uzupełnienia modeli łóżek dla dzieci 120 × 60 cm o bok wymienny typy Day Bed, łóżeczko dla noworodka przekształcimy w późniejszym czasie w łóżeczko tapczanik.

W standardzie łóżeczka niemowlęce i dziecięce Woodies® mają trzy wyciągane szczebelki, trzy poziomy ustawia materaca oraz gryzaki dla dzieci. Do łóżeczek dla niemowląt i dzieci Woodies®, rodzice mogą dobrać dedykowany materac dla niemowlaka. W ofercie sklepu znjadą się również pozycje dla starszych dzieci takie jak łóżeczko dla 3 latka czy materac do łóżeczka dla dzieci 3+.

Idealnym uzupełnieniem wyprawki dla noworodka poza łóżeczkiem niemowlęcym i dziecięcym 120 x 60 cm będzie przewijak oraz materac dla niemowlaka. Dodatkowo warto zaopatrzyć się w atestowane tekstylia, pościel do łóżeczka, prześcieradło do łóżeczek oraz polecane przez położne poduszki typu klin.

Tak popularne kiedyś łóżeczko dostawne z powodzenie jest zastępowane dzisiaj przez standardowe łóżeczka 120 x 60 z funkcją zamontowanie kółek. Łóżeczko na kółkach pozwala na swobodne przemieszczanie mebla po całym domu, tak by zawsze mieć maluszka w zasięgi wzroku a w nocy dostawić obok łóżka rodziców. Woodies® jako ekspert od drewnianych łóżeczek wykonanych z najwyższej klasy sosny bezsęcznej posiada w swojej ofercie tylko atestowane modele.

__

Woodies®- ekspert od bezpiecznego snu

120 x 60 cm

Dlaczego Woodies?
ELLE: "Nowoczesny polski design, zgłoszone wzory patentowe i hologramy łóżeczek. Te piękne łóżeczka niemowlęce posiadają znane instamamy - Anna Lewandowska, Maffashion i Sylwia Przybysz"
Drewno bezsęczne I klasy od lokalnych dostawców
Zmień łóżeczko niemowlęce w tapczanik dla dwulatka | Dodatkowe boki Day Bed
Materac nie powinien być wyższy niż zalecane 11 cm, by maluszek, stawiając pierwsze kroki, nie dał drapaka z łóżeczka
Maluszek  spędza w łóżeczku większą część czasu, dlatego tak ważne jest, aby łóżeczko dla niemowląt było wygodne, bezpieczne i praktyczne. Również łóżeczko dziecięce dla kilkulatka powinno posiadać cechy wspomniane powyżej. Kupując meble dziecięce i niemowlęce należy kierować się nie tylko cieszącym oko wyglądem ale przede wszystkim komfortem użytkowania oraz bezpieczeństwem naszego...

Maluszek  spędza w łóżeczku większą część czasu, dlatego tak ważne jest, aby łóżeczko dla niemowląt było wygodne, bezpieczne i praktyczne. Również łóżeczko dziecięce dla kilkulatka powinno posiadać cechy wspomniane powyżej. Kupując meble dziecięce i niemowlęce należy kierować się nie tylko cieszącym oko wyglądem ale przede wszystkim komfortem użytkowania oraz bezpieczeństwem naszego pociechy. Poniżej najważniejsze rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę, kupując ten nieodzowny mebel niemowlęcy.

 

Łóżeczka niemowlęce występują w polskich sklepach w wielu odsłonach i gąszczu ofert trudno zdecydować się na konkretny model. Łóżeczka dziecięce kuszą przepięknym wzornictwem, dodatkowymi funkcjami oraz  różnorodnym wyposażeniem. Na rynku mamy zarówno tradycyjne łóżeczka drewniane, łóżeczka turystyczne, jak i kołyski czy gondole.

Co powinno charakteryzować łóżeczka niemowlęce?

Łóżeczko dla niemowlaka czy starszego dziecka powinno być przede wszystkim komfortowe, bezpieczne oraz funkcjonalne by pomóc rodzicom w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom opiekunów producenci starają się aby łóżeczko niemowlęce i dziecięce posiadało jak najwięcej dodatków w postaci szuflad, przewijaka oraz różnych usprawnień. Takim usprawnieniem może być opuszczany bok, wyjmowane szczebelki, jak również możliwość przekształcenia łóżeczka niemowlęcego w łóżko dla starszego dziecka typu Junior.

Sklep dla dzieci Woodies® - ekspert od bezpiecznego snu w naturalnych drewnianych łóżeczkach, poleca:

Wyprawka dla noworodka, łóżka dziecięce, meble dla niemowląt oraz tekstylia polecane przez położne.

łóżeczko niemowlęce - łóżeczko dla dziewczynki jak i dla chłopca do nowoczesnego pokoiku dla niemowląt: Modern Cot

- łóżeczko dziecięce 2w1 - dla niemowląt i dla starszaków: łóżeczko Hampton Cot Bed

- komoda z przewijakiem:  komoda Smooth

- przewijak stojący: Classic Changer

- kojec dla dziecka: kojec drewniany PlayPan

- materac dla niemowlaka: materac do łóżeczka High Quality

- łóżeczko z szufladą

Rozwiń opis
Copyright 2018 Woodies
Design by: jakobsze.com
Realizacja Produkcja Kreatywna
poprawki i rozbudowa MTA