Prezenty do zamówień

Blog

Wyprawka dla noworodka do 500 zł

29.08.2019

Wyprawka dla niemowlaka to jeden z najważniejszych elementów przygotowań do przyjścia Maluszka na świat. O czym warto pamiętać podczas jej kompletowania?

 

ŁÓŻECZKO DZIECIĘCE I NIEMOWLĘCE

Najważniejszym elementem wyprawki dla noworodka bez wątpienia jest łóżeczko niemowlęce. Na rynku znajdziemy wiele modeli, o różniącym się designie oraz wielkości – 120×60 i 140×70.
Ważne jest by łóżeczko dziecięce spełniało wszystkie normy oraz atesty bezpieczeństwa. Wyprawka dla noworodka do 500 zł nadal może być piękna, bezpieczna oraz komfortowa!

Jedną z propozycji od Woodies®  jest klasyczny model Dream Cot 120×60.

Łóżeczko niemowlęce Dream Cot zostało wykonane w 100% z drewna sosnowego I klasy, co gwarantuje doskonałą cyrkulację powietrza. Do łóżeczka dziecięcego można dobrać przewijak nakładany na łóżeczko lub przewijak wolnostojący.

PRZEWIJAK

W przypadku małego kącika dla dziecka, warto dobrać do łóżeczka niemowlęcego przewijak nakładany zamiast wolnostojącego.

 

MATERAC DO ŁÓŻECZKA NIEMOWLĘCEGO

Eksperci z Woodies® Safe Dreams wybrali najlepsze modele materacy do każdego  łóżeczka niemowlęcego. Wszystkie nasze materace dla niemowląt zostały wykonane w całości ze specjalistycznych materiałów, co przekłada się na wzmożone właściwości higieniczne.
Pierwszym z polecanych jest materacem do łóżeczka 120×60, materac niemowlęcy Basic wykonany z całości z pianki poliuretanowej. Cechuje się on dobrą odpornością na odkształcenia, dobrą sprężystością i dobrą cyrkulacją powietrza. W zestawie z materacem dołączany jest również trójwarstwowy pokrowiec o konstrukcji 3W z krawędzią ułatwiającą dziecku wstawanie.

 

TEKSTYLIA
Gdy skompletujemy już w kąciku dziecięcym całą wyprawkę dla noworodka czyli  łóżeczko z materacem, szufladę do łóżeczka, przewijak lub komodę z przewijakiem warto również przejrzeć ofertę tekstyliów. Wśród niej znajdują się prześcieradła, ochraniacz na materac czy poduszka klin, którą poleca każda położna.

Dodatkowo, wśród firm wiodących prym przy produkcji tekstyliów do łóżeczek niemowlęcych i dziecięcych znajdują się Qbana Mama i Dots My Love oraz Mumla. Serdecznie zachęcamy do odwiedzin ich stron i zapoznania się z ich ofertą!

Woodies® – eksperci od bezpiecznego snu

Funkcjonalność łóżeczek

Certyfikaty<br />
bezpieczeństwa

Certyfikaty
bezpieczeństwa

Materace dobrane dla<br />
potrzeb Twojego dziecka

Materace dobrane dla
potrzeb Twojego dziecka

Opcja zdemontowania<br />
3 szczebelków

Opcja zdemontowania
3 szczebelków

Modele z „gryzakami”<br />
oraz opcją kółek

Modele z „gryzakami”
oraz opcją kółek

Wykonane z drewna<br />
sosnowego I klasy

Wykonane z drewna
sosnowego I klasy

Od 2 do 4 poziomów<br />
materaca

Od 2 do 4 poziomów
materaca

Bok Otwarty umożliwia<br />
przemianę w tapczanik

Bok Otwarty umożliwia
przemianę w tapczanik

Modele 140x70 <br />
z opcją wersji Junior

Modele 140x70
z opcją wersji Junior

Nie jesteś jeszcze gotowy by dokonać zakupu? Zostaw nam swój email a wyślemy Ci nasze aktualne zestawy wyprawkowe ze zniżką do 10%! Ten popup pojawi się tylko raz!