Blog

Łóżeczka dla trzylatka

12.09.2019

Gdy łóżeczko dla niemowlaka jest już za duże dla naszego Maluszka, następuje czas na zmianę zarówno łóżeczka dziecięcego, jak i, najczęściej wystroju pokoju. W tym artykule poradzimy, jak wybrać odpowiednie łóżeczko dla trzylatka i starszaka.

Łóżeczko niemowlęce i dziecięce 2w1 z materacem 140×70
Jedną z propozycji od Woodies® jest model łóżeczka, które rośnie razem z dzieckiem. Dzięki temu, rodzice mogą zaoszczędzić pieniądze, kupując jedno łóżeczko, które służyć będzie zarówno jako łóżeczko dla niemowlaka, jak i łóżeczko dla starszaka w późniejszym okresie.

Jednym z takich modeli 2w1 jest model Hampton Cot Bed 140×70. Jako łóżeczko dla niemowlaka, wyposażone jest w płaskie szczebelki, trzy poziomy ustawienia materaca. Charakteryzuje go unikalny wygląd bazujący na popularnym stylu Hampton.  Łóżeczko to możemy w łatwy sposób przetransformować w wersję Junior, dzięki rozdzieleniu szczytów i obniżeniu poziomu materaca.  Tak opcja gwarantuje że łóżeczko dla starszaka posłuży nawet do 6-7 roku życia!
Dodatkowo, model łóżeczka dla trzylatka Hampton Cot Bed jako jedyny może zostać uzupełniony o szufladę, pasującą zarówno do wersji niemowlęcej, jak i Junior.

 

Łóżeczko dla trzylatka – Toddler Bed

Drugim typem łóżeczka dla trzylatka, starszaka w ofercie Woodies® są modele  łóżeczek Toddler Bed 140×70. Łóżeczko dziecięce Toddler jest idealnym pomysłem, kiedy nadchodzi czas wymiany łóżeczka niemowlęcego na pierwsze, prawdziwe łóżko dziecięce.
Model Classic Toddler Bed wykonany jest w całości z drewna sosnowego pierwszej klasy, a uniwersalny design doskonale uzupełni każde wnętrze. Dodatkowo, do łóżeczka dla trzylatka Classic Toddler Bed można dokupić opcjonalne dłuższe boki, które uniemożliwią wysunięcie się Maluszka z łóżeczka w trakcie snu.

Najbardziej polecanym modelem łóżeczka dziecięcego dla starszaka jest model Country Toddler Bed. Łóżeczko to odwołuje się do stylu łóżeczka Country Cot 120×60 i doskonale uzupełnia kolekcję Country. Jest to również jedyny model Toddler, który możemy uzupełnić o szufladę, która zmieści się pod łóżeczkiem.

Materac do łóżeczka 140×70

Kiedy decydujemy się na model dla starszaka lub łóżeczko dziecięce z opcją przekształcenia w wersję Junior, bardzo ważne jest, abyśmy wybrali odpowiedni, trwały materac który posłuży przez lata.
Eksperci z Woodies® Safe Dreams wybrali najlepsze modele materacy do każdego łóżeczka niemowlęcego. Wszystkie nasze materace dla niemowląt zostały wykonane w całości ze specjalistycznych materiałów, co przekłada się na wzmożone właściwości higieniczne.
Polecanymi materacami do łóżeczek 140×70 są materace Premium oraz High Quality.

Wykonany jest on z pianki wysokoelastycznej HR o dwóch gęstościach, co gwarantuje doskonałą sprężystość i odporność na odkształcenia. Dzięki specjalnym kanalikom wentylacyjnym oraz specjalnemu pokrowcu z jonami srebra, cyrkulacja powietrza jest na niespotykanie wysokim poziomie.
Dzięki takiej konstrukcji, materac ten posłuży nam na lata, a łatwo zdejmowany pokrowiec 360 stopni pozwoli na bezproblemowe utrzymanie materaca w czystości.

Tekstylia
Gdy skompletujemy już łóżeczko z materacem i szufladę do łóżeczka, warto również przejrzeć ofertę tekstyliów do łóżeczka dziecięcego Woodies®. Wśród niej znajdują się prześcieradła, ochraniacz na materac czy poduszka klin, którą poleca każda położna.

Dodatkowo, wśród firm wiodących prym przy produkcji tekstyliów do łóżeczek niemowlęcych i dziecięcych znajdują się Qbana Mama i Dots My Love oraz Mumla. Serdecznie zachęcamy do odwiedzin ich stron i zapoznania się z ich ofertą!

Woodies® – eksperci od bezpiecznego snu

Funkcjonalność łóżeczek

Certyfikaty<br />
bezpieczeństwa

Certyfikaty
bezpieczeństwa

Materace dobrane dla<br />
potrzeb Twojego dziecka

Materace dobrane dla
potrzeb Twojego dziecka

Opcja zdemontowania<br />
3 szczebelków

Opcja zdemontowania
3 szczebelków

Modele z „gryzakami”<br />
oraz opcją kółek

Modele z „gryzakami”
oraz opcją kółek

Wykonane z drewna<br />
sosnowego I klasy

Wykonane z drewna
sosnowego I klasy

Od 2 do 4 poziomów<br />
materaca

Od 2 do 4 poziomów
materaca

Bok Otwarty umożliwia<br />
przemianę w tapczanik

Bok Otwarty umożliwia
przemianę w tapczanik

Modele 140x70 <br />
z opcją wersji Junior

Modele 140x70
z opcją wersji Junior

Nie jesteś jeszcze gotowy by dokonać zakupu? Zostaw nam swój email a wyślemy Ci nasze aktualne zestawy wyprawkowe ze zniżką do 10%! Ten popup pojawi się tylko raz!