Prezenty do zamówień

Blog

Łóżeczka dla trzylatka

12.09.2019

Gdy łóżeczko dla niemowlaka jest już za duże dla naszego Maluszka, następuje czas na zmianę zarówno łóżeczka dziecięcego, jak i, najczęściej wystroju pokoju. W tym artykule poradzimy, jak wybrać odpowiednie łóżeczko dla trzylatka i starszaka.

Łóżeczko niemowlęce i dziecięce 2w1 z materacem 140×70
Jedną z propozycji od Woodies® jest model łóżeczka, które rośnie razem z dzieckiem. Dzięki temu, rodzice mogą zaoszczędzić pieniądze, kupując jedno łóżeczko, które służyć będzie zarówno jako łóżeczko dla niemowlaka, jak i łóżeczko dla starszaka w późniejszym okresie.

Jednym z takich modeli 2w1 jest model Hampton Cot Bed 140×70. Jako łóżeczko dla niemowlaka, wyposażone jest w płaskie szczebelki, trzy poziomy ustawienia materaca. Charakteryzuje go unikalny wygląd bazujący na popularnym stylu Hampton.  Łóżeczko to możemy w łatwy sposób przetransformować w wersję Junior, dzięki rozdzieleniu szczytów i obniżeniu poziomu materaca.  Tak opcja gwarantuje że łóżeczko dla starszaka posłuży nawet do 6-7 roku życia!
Dodatkowo, model łóżeczka dla trzylatka Hampton Cot Bed jako jedyny może zostać uzupełniony o szufladę, pasującą zarówno do wersji niemowlęcej, jak i Junior.

 

Łóżeczko dla trzylatka – Toddler Bed

Drugim typem łóżeczka dla trzylatka, starszaka w ofercie Woodies® są modele  łóżeczek Toddler Bed 140×70. Łóżeczko dziecięce Toddler jest idealnym pomysłem, kiedy nadchodzi czas wymiany łóżeczka niemowlęcego na pierwsze, prawdziwe łóżko dziecięce.
Model Classic Toddler Bed wykonany jest w całości z drewna sosnowego pierwszej klasy, a uniwersalny design doskonale uzupełni każde wnętrze. Dodatkowo, do łóżeczka dla trzylatka Classic Toddler Bed można dokupić opcjonalne dłuższe boki, które uniemożliwią wysunięcie się Maluszka z łóżeczka w trakcie snu.

Najbardziej polecanym modelem łóżeczka dziecięcego dla starszaka jest model Country Toddler Bed. Łóżeczko to odwołuje się do stylu łóżeczka Country Cot 120×60 i doskonale uzupełnia kolekcję Country. Jest to również jedyny model Toddler, który możemy uzupełnić o szufladę, która zmieści się pod łóżeczkiem.

Materac do łóżeczka 140×70

Kiedy decydujemy się na model dla starszaka lub łóżeczko dziecięce z opcją przekształcenia w wersję Junior, bardzo ważne jest, abyśmy wybrali odpowiedni, trwały materac który posłuży przez lata.
Eksperci z Woodies® Safe Dreams wybrali najlepsze modele materacy do każdego łóżeczka niemowlęcego. Wszystkie nasze materace dla niemowląt zostały wykonane w całości ze specjalistycznych materiałów, co przekłada się na wzmożone właściwości higieniczne.
Polecanymi materacami do łóżeczek 140×70 są materace Premium oraz High Quality.

Wykonany jest on z pianki wysokoelastycznej HR o dwóch gęstościach, co gwarantuje doskonałą sprężystość i odporność na odkształcenia. Dzięki specjalnym kanalikom wentylacyjnym oraz specjalnemu pokrowcu z jonami srebra, cyrkulacja powietrza jest na niespotykanie wysokim poziomie.
Dzięki takiej konstrukcji, materac ten posłuży nam na lata, a łatwo zdejmowany pokrowiec 360 stopni pozwoli na bezproblemowe utrzymanie materaca w czystości.

Tekstylia
Gdy skompletujemy już łóżeczko z materacem i szufladę do łóżeczka, warto również przejrzeć ofertę tekstyliów do łóżeczka dziecięcego Woodies®. Wśród niej znajdują się prześcieradła, ochraniacz na materac czy poduszka klin, którą poleca każda położna.

Dodatkowo, wśród firm wiodących prym przy produkcji tekstyliów do łóżeczek niemowlęcych i dziecięcych znajdują się Qbana Mama i Dots My Love oraz Mumla. Serdecznie zachęcamy do odwiedzin ich stron i zapoznania się z ich ofertą!

Woodies® – eksperci od bezpiecznego snu

Funkcjonalność łóżeczek

Certyfikaty<br />
bezpieczeństwa

Certyfikaty
bezpieczeństwa

Materace dobrane dla<br />
potrzeb Twojego dziecka

Materace dobrane dla
potrzeb Twojego dziecka

Opcja zdemontowania<br />
3 szczebelków

Opcja zdemontowania
3 szczebelków

Modele z „gryzakami”<br />
oraz opcją kółek

Modele z „gryzakami”
oraz opcją kółek

Wykonane z drewna<br />
sosnowego I klasy

Wykonane z drewna
sosnowego I klasy

Od 2 do 4 poziomów<br />
materaca

Od 2 do 4 poziomów
materaca

Bok Otwarty umożliwia<br />
przemianę w tapczanik

Bok Otwarty umożliwia
przemianę w tapczanik

Modele 140x70 <br />
z opcją wersji Junior

Modele 140x70
z opcją wersji Junior

Nie jesteś jeszcze gotowy by dokonać zakupu? Zostaw nam swój email a wyślemy Ci nasze aktualne zestawy wyprawkowe ze zniżką do 10%! Ten popup pojawi się tylko raz!