Prezenty do zamówień

Blog

Dlaczego warto stosować muślinowe otulacze dla dzieci?

01.02.2023

Muślinowe otulacze dla dzieci to jedna z najlepszych inwestycji, jaką możemy zrobić dla naszego malucha. Są one wykonane z delikatnego, przewiewnego i oddychającego materiału, co zapewnia dziecku komfort i bezpieczeństwo. Oto kilka powodów, dlaczego warto stosować muślinowe otulacze dla dzieci.

 

Zalety otulaczy muślinowych

 

Delikatność i miękkość

Muślin jest bardzo delikatny dla skóry dziecka, dlatego jest idealny dla noworodków i niemowląt. Otulacz z muślinu jest miękki i przyjemny w dotyku, co sprawia, że dziecko czuje się komfortowo i bezpiecznie.

 

Oddychalność

Muślin jest bardzo przewiewny, co oznacza, że ​​powietrze swobodnie przepływa przez tkaninę. Dzięki temu dziecko nie jest zbyt ciepło lub zbyt zimno, co jest szczególnie ważne w przypadku noworodków i niemowląt, które nie są jeszcze w stanie regulować temperatury ciała.

 

Bezpieczeństwo

Muślin jest bezpieczny dla dziecka, ponieważ nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych ani barwników. Jest również hipoalergiczny, co oznacza, że ​​nie powoduje reakcji alergicznych.

 

Wielofunkcyjność

Muślinowe otulacze można używać na wiele sposobów, takich jak: kocyk, prześcieradło, okrycie, otulacz, pieluszka, osłona przed słońcem itp. W zależności od potrzeb dziecka i rodzica.

 

Łatwa pielęgnacja

Muślin jest łatwy w utrzymaniu czystości, ponieważ jest bardzo trwały i odporny na zabrudzenia. Można go prać w pralce, a także suszyć na powietrzu lub w suszarce bębnowej.

Funkcjonalność łóżeczek

Certyfikaty<br />
bezpieczeństwa

Certyfikaty
bezpieczeństwa

Materace dobrane dla<br />
potrzeb Twojego dziecka

Materace dobrane dla
potrzeb Twojego dziecka

Opcja zdemontowania<br />
3 szczebelków

Opcja zdemontowania
3 szczebelków

Modele z „gryzakami”<br />
oraz opcją kółek

Modele z „gryzakami”
oraz opcją kółek

Wykonane z drewna<br />
sosnowego I klasy

Wykonane z drewna
sosnowego I klasy

Od 2 do 4 poziomów<br />
materaca

Od 2 do 4 poziomów
materaca

Bok Otwarty umożliwia<br />
przemianę w tapczanik

Bok Otwarty umożliwia
przemianę w tapczanik

Modele 140x70 <br />
z opcją wersji Junior

Modele 140x70
z opcją wersji Junior

Nie jesteś jeszcze gotowy by dokonać zakupu? Zostaw nam swój email a wyślemy Ci nasze aktualne zestawy wyprawkowe ze zniżką do 10%! Ten popup pojawi się tylko raz!